Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninėje diegiama e. sveikatos informacinė sistema bus naudinga ir pacientams, ir gydytojams. Gyventojai pas gydytojus pateks jiems patogiu laiku

PriemimasJau kone mėnesį Šilutės ligoninėje vyksta elektroninės (e.) sveikatos informacinės sistemos diegimo darbai, kurie pacientams - tikras išbandymas.

Dėl diegiamos modernios informacinės sistemos, pacientai kone valandą ar ilgiau laukia eilėse pas gydytojus, o tai kelia jų pasipiktinimą.

Pacientai, atvykę į Konsultacinę polikliniką jau yra registruojami atnaujintoje sistemoje. Tai užtrunka daug ilgiau nei anksčiau. Mat ligoninės specialistai dar nėra įpratę prie naujos sistemos.

Vis tik gyventojams ilgai laukti nebereikės - artimiausiu metu planuojama  ištaisyti visas pastebėtas sistemos klaidas, ir ji veiks gerokai greičiau. Tada ligoninės pacientams gydymo paslaugos bus teikiamos kokybiškiau, naujovė bus naudinga ne tik pacientams, bet ir gydytojams.

 

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninė tvarkosi! Atsiprašome už nepatogumus

Vos pasibaigus Vidaus ligų skyriaus remonto darbams, ligoninėje pradedami kiti. Nuo šių metų liepos 3 dienos prasidės III korpuso trečio aukšto remonto darbai – bus tvarkomos Akušerijos-ginekologijos skyriaus patalpos.

Apgailestaujame, tačiau laikinai nuo birželio 30 dienos stabdomos stacionarios akušerijos ir nėštumo patalogijos paslaugos. Stacionarios ginekologijos paslaugos bus teikiamos Chirurgijos skyriuje, skiriant tris ginekologines lovas pacientams.

Informuojame, kad Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus budintis gydytojas organizuos gimdyvių, kurios pačios atvyks į ligoninę, pervežimą į VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės Akušerijos-ginekologijos departamentą. 

Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū už supratingumą! 

VšĮ Šilutės ligoninės administracija

 

Valdininkų sveikinimai Vidaus ligų skyriaus atidarymo proga

SveikinaBirželio 13 dieną Šilutės ligoninėje vyko atnaujinto Vidaus ligų skyriaus atidarymas. Šia proga ligoninės kolektyvo pasveikinti atvyko Šilutės raj. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis bei buvęs LR Seimo narys Kęstas Komskis.

Savivaldybės meras pasidžiaugė, kad vis tik pavyko atnaujinti Vidaus ligų skyrių, kuris nebuvo dar remontuotas nuo pat 1977-ųjų. V. Laurinaitis personalui linkėjo darnaus darbo, o teikiant kokybiškas paslaugas pacientai skyriuje sveiktų greičiau.

Atidarymo metu atvykusiems Savivaldybės vadovams gražius žodžius tarė ir ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus. Svečiams dėkojo už pagalbą, supratimą, už nuoširdų rūpinimąsi ligonine. „Ačiū visiems už paramą ir palaikymą. Darbuotojams labiausiai esu dėkingas, nes tuo metu kai vyko remontas dirbome vieningai. Nepaisant visko, šiandien turime gražų naują skyrių. Nors iki tobulumo dar trūksta. Dėkoju kolektyvui, kad čia dirbame, o politikams – kad supranta ir palaiko“, - dėkojo ligoninės vadovas D. Steponkus. 

Nors remonto darbai truko ne vieną mėnesį, tačiau jau nuo šių metų gegužės 1-osios personalas ir pacientai džiaugiasi šviesesniu, atnaujintu skyriumi: buvo pakeisti šildymo vamzdynai, elektros tinklai, buitinių nuotekų komunikacijos, įrengtos naujos vėdinimo ir apsaugos sistemos, atnaujintos sienos, pakeistos durys ir langai. Svarbu tai, kad ne tik palatose, bet ir sanitarinėse patalpose yra įvesti iškvietimo mygtukai.

2016-aisiais ligoninėje buvo pradėtas Vidaus ligų ir Neurologijos skyriaus remontas, sujungiant šiuos du atskirus skyrius į vieną. Tokia pertvarka atitinka 4-ąjį Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos restruktūrizavimo etapą, kuriame numatyta bendrus Neurologijos ir Vidaus ligų skyrius steigti visose šalies ligoninėse.

Po remonto skyriaus patalpos buvo praplėstos: dabar jose yra 49 lovos - nervų ligomis sergantiems žmonėms skirta 3 lovomis daugiau. Šiuo metu Vidaus ligų skyriuje dirba 5 vidaus ligų gydytojai, 2 neurologės, 15 slaugytojų, 8 slaugos padėjėjos ir ūkio reikalų tvarkytoja.

Vidaus ligų ir Neurologijos skyrių remontui 300 tūkst. eurų gauta iš Valstybės investicijų programos.

 

Šilutės ligoninė atšventė 125 metų sukaktį

125 meta13 Penktadienį H. Šojaus dvare įvyko Šilutės ligoninės 125-erių metų sukakčiai skirti renginiai. Šilutės dvarininko Hugo Šojaus dovanotame žemės sklype 1892 m. buvo pastatyta ligoninė, kurios pirmasis vadovas buvo mecenato sūnus Erikas Šojus. Garbingą sukaktį pasirinkta minėti būtent šiame dvare, kuriame dabar veikia Šilutės Hugo Šojaus muziejus.

Skaityti daugiau...
 

Brangūs VšĮ Šilutės ligoninės pacientai,

Šiuo metu ligoninėje vyksta elektroninės sveikatos sistemos diegimo darbai, kurie gali sukelti Jums nepatogumų registruojantis telefonu ar atvykus į Konsultacinės poliklinikos registratūrą.


Atsiprašome dėl Jūsų patirtų nepatogumų.

Artimiausiu metu planuojame šiuos darbus užbaigti. 

Dėkojame už kantrybę. 


Administracija

 
More Articles...
Puslapis 4 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis