Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kaunietis medikas pasirinko darbą Šilutės ligoninėje

KaunietisSkubant į susitikimą su Šilutės ligoninės jaunu specialistu, traumatologu ortopedu Tadu Ge-dvilu prieš akis ant  šaligatvio suklupo močiutė, stūmusi vežimaitį. Senolė buvo įsispyrusi į labiau vėlyvam pavasariui tinkamus batus, be pirštinių... Apsidžiaugusios abi, kad atsipirkta tik sumušimu, nuskubėjome kas sau. Užsiminus apie senutę susitikimo metu jaunam medikui, jis patvirtino, kad pastaruoju metu medikai ne tik gydo – neretai jiems tenka spręsti socialines pacientų problemas. 

 

Skaityti daugiau...
 

Rimtas pretendentas į regioninės ligoninės statusą

Vytautas_Zvirblis

Nesvarbu, ar lengva, ar sudėtingesnė situacija, pakilimas ar ekonominė krizė, Šilutės ligoninė išlieka rimta ir solidžia įstaiga, teikiančia kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas Pamario krašto ir aplinkinių rajonų žmonėms. Pernai ligoninė žengė dar vieną tvirtą žingsnį tobulėjimo link – įvykdė regioninei ligoninei keliamus reikalavimus. Stiprią ir gerą ligoninę vertina pacientai, apie ją gerai atsiliepia paslaugų finansuotojas – teritorinė ligonių kasa, aplinkinių ligoninių vadovai.

Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinos reikalams, abdominalinės chirurgijos gydytojas Vytautas Žvirblis sako, kad naujas video endoskopas pagerino diagnostines galimybes

 

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninė ir toliau sieks kokybės ženklo – regioninės ligoninės statuso

D.SteponkusŠilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus dalyvavo Valstybinės ligonių kasos (VLK) prie Sveikatos apsaugos ministerijos konferencijoje. Trečioji metinė konferencija „Ligonių kasos Lietuvoje. Kas nuveikta per 20 metų?“ buvo skirta pažymėti ligonių kasų įsteigimo 20-mečiui. Joje dalyvavo sveikatos, socialinės apsaugos, kitų valstybės institucijų, savivaldybių, pacientų organizacijų atstovai, Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nariai, atvyko svečių iš Estijos, Moldovos, Vokietijos, įvairių šalies gydymo įstaigų, universitetų, ligonių kasų darbuotojai. Su „Pamario“ laikraščio skaitytojais mintimis mielai sutiko pasidalinti Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus:

Skaityti daugiau...
 

Šilutės gydytojai operuoja naujausiu laparoskopu

laparoskopine-operacijaŠilutės ligoninės chirurgai, urologai ir ginekologai nuo šių metų pradžios ligonius operuoja nauja laparoskopine įranga. Šios įrangos privalumus jau įvertino visi minėtų skyrių medikai ir sako, kad dabar dirbti lengviau, operacijos trunka trumpiau, o pooperacinis laikotarpis ligoniams praeina lengviau.

Skaityti daugiau...
 

Slaugos skyriaus medikai - ir guodėjai, ir psichologai

SLAUGOS-SKYRIUSŠilutės ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius neabejotinai yra tas, kuris pastaraisiais metais plečiasi greičiausiais tempais. Prieš 11 metų įkūrus šį skyrių, jame buvo vos 15 lovų, o šiandien čia jau gydomi ir prižiūrimi net 70 ligonių. Ir tai dar toli gražu ne visi, kurių artimieji norėtų čia paslaugyti savo sunkiai sergantį artimą žmogų.Skyriuje gydomi ypač sunkūs ligoniai, todėl jo vedėja gydytoja Nijolė RAMANAUSKIENĖ sako, kad čia dirbančių medikų darbas yra ypač sunkus ir fiziškai, ir psichologiškai. Jiems tenka rasti savyje daug dvasinės ir fizinės stiprybės, dažnai būti ne tik medikais, bet ir guodėjais.„Tai vienas iš svarbiausių Šilutės ligoninės padalinių, siekiant maksimaliai optimizuoti pacientų srautus, - Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus svarbą apibūdino vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus. - Šiuo metu chirurginio ir terapinio profilio sveikatos priežiūros paslaugos labiau orientuotos į trumpesnį paciento buvimą stacionare. Mes suprantame, kad ne visada reikiamą slaugą po sunkių operacijų ar kitų susirgimų galima tinkamai užtikrinti namuose. Dėl šios priežasties mūsų ligoninės gydytojai jaučiasi ramiau, kada jų pacientai toliau slaugomi Šilutės ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.“
Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 39 iš 45

savivaldybee-valdzios-vartai

Ligoniu kasa

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

 

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p.:  padeka(eta)silutesligonine.lt

 >>

 

Ligonines-Zemelapis