Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jaunosios Šilutės ligoninės slaugytojos: „Nemigo naktis atperka sveikstančio paciento šypsena“

Slaugos administratorė B.Jurjonienė Šilutės ligoninėje dirba jau 35 metus, o nuo 1990-ųjų administruoja daugiau nei 100 slaugytojų būrio darbą.Kasdien apgaubti ligonį šiluma, dovanoti jam savo šypseną, gėrį, sielą šildančią meilę, globą ir rūpestį - tai slaugytojų darbą pasirinkusių moterų kasdienybė.

Gegužės 12-ąją savo profesinę šventę šventė viso pasaulio slaugytojai, o kartu su jais - ir Šilutės ligoninės 108 slaugytojų kolektyvas.

Skaityti daugiau...
 

125 metų jubiliejui skirtos konferencija

125 

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS ŠILUTĖS LIGONINĖS

125 METŲ JUBILIEJUI SKIRTOS KONFERENCIJA

 

PROGRAMA

 

2017 m. birželio 2-3 d. minėsime VšĮ Šilutės ligoninės 125 metų jubiliejų. Šia proga birželio 2 d. (penktadienį) vyks jubiliejui skirta konferencija Konferencijų centre (Hugo Šojaus dvaras, Lietuvininkų g. 4), kurios metu bus skaitomi pranešimai sveikatos politikos ir sveikatinimo klausimais.

Skaityti daugiau...
 

Vyr. slaugytoja Renutė Misiukonienė: „Savo darbą aš myliu ir mylėsiu“

Renutė-MisiukonienėŠiemet Vaikų ligų skyriaus vyr. slaugytoja Renutė Misiukonienė švenčia du garbingus jubiliejus - gimtadienį ir mini 50-ties metų sukaktį Šilutės ligoninėje. Praėjusią savaitę ji atsisveikino su ligoninės bendruomene ir skaudančia širdimi paliko įstaiga. Tądien ne tik kolegos tarė jai gražius žodžius, bet ir pati vyr. slaugytoja pasidalino jai svarbiais prisiminimais, kuriuos pasakojo su ašaromis akyse. „Visada į darbą ėjau su meile ir kaip į šventę. Niekada nenorėjau dirbti kito darbo, bet atvirkščiai – visada svajojau būti slaugytoja, o šiandien ja ir esu. Aš labai mylėjau ir myliu šį darbą, todėl išeiti man sunku“, - pokalbio metu iš susijaudinimo vos laikė ašaras vyr. slaugytoja Renutė Misiukonienė.

 

Skaityti daugiau...
 

LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje išsakytos sveikatos apsaugos sistemos problemos

Šių metų balandžio 19-ąją, trečiadienį, įvyko LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdis, kuriame dalyvavo komiteto nariai, Seimo nariai, rajonų savivaldybių merai, gydymo įstaigų vadovai, valstybinių ligonių kasų atstovai.

Skaityti daugiau...
 

Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos tarybos pirmininku išrinktas vyr. gydytojas Darius Steponkus

D Steponkus-vadovasKovo 31 dieną Raseiniuose įvyko Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos (LGVS) narių visuotinis 10-asis suvažiavimas, kurio metu išrinkta nauja valdžia. Tądien organizacijos nariai nusprendė, kas toliau vadovaus tarybai ir valdybai. Naujai trejų metų kadencijai tarybos pirmininku buvo išrinktas VšĮ Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus. 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 5 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis