Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vasara – vaikų traumų sezonas

Viktoras SileikisSveikatos specialistų teigimu, kartu su šiltuoju metų laiku, prasideda ir vaikų traumų sezonas. Vos tik prasidėjus vasaros atostogoms, vaikai plūsta į lauką – karstosi medžiuose, važinėja dviračiais, riedučiais, maudosi. Šios ir įvairios aktyvios pramogos yra priežastis, dėl kurių vaikai susižaloja. Higienos instituto Sveikatos informacijos centro (HI SIC) duomenimis, 2015-aisiais dažniausia vaikų traumų priežastis – nukritimai. Lietuvos savivaldybėse fiksuojami 3189 atvejai, kurių pusę sudarė traumos važinėjantis riedlente, dviračiu ar užkliuvus. VšĮ Šilutės ligoninės Traumatologijos skyriaus vedėjas Viktoras Šileikis pastebi, kad kiekvienais metais prasidėjus vasarai, į skyrių atvežama dvigubai daugiau ikimokyklinio amžiaus vaikų nei vyresnių su įvairiais sužalojimais.

Skaityti daugiau...
 

Jau nuo kitų metų didžiosiose ir rajonų ligoninėse pradės dirbti skubiosios medicinos gydytojai

VšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė nauji specialistai

PastatasNuo 2018 – ųjų darbo rinkoje pasirodys pirmieji naujos specializacijos gydytojai. Tai –skubiosios medicinos gydytojai, kurie ruošiami darbui priimamuosiuose. Kaip skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime, šių specialistų atsiradimas iš pagrindų pakeis nusistovėjusias skubios medicinos pagalbos teikimo tradicijas Lietuvoje bei pakylės šią sveikatos priežiūros paslaugų sritį į naują vakarietišką lygį. Šiuo metu ši skubios medicinos sritis viena perspektyviausių Lietuvoje. Mat ne tik didžiosios, bet ir rajonų ligoninės jau laukia naujų skubiosios medicinos gydytojų. VšĮ Šilutės ligoninės vadovas teigia, kad šias studijas baigę nauji specialistai bus išgraibstyti didžiųjų šalies ligoninių, tačiau tikisi, kad jų liks ir rajono ligoninei.

Skaityti daugiau...
 

LGS suvažiavime apdovanota VšĮ Šilutės ligoninės gydytoja Audronė Pikžirnienė

Gydytoju-sajungaBirštone gegužės 19-20 dienomis vyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) XV suvažiavimas. Jo metu buvo renkamas naujas LGS prezidentas, svarstomas sveikatos apsaugos biudžetas, daug diskutuojama dėl gydytojų atlyginimų bei jų profesinės kvalifikacijos tobulinimosi. Suvažiavime dalyvavo visų LGS filialų atstovai, iš jų ir LGS Šilutės filialo nariai - pirmininkė Audronė Pikžirnienė, pirmininkės pavaduotoja Regina Kulpienė-Jaunienė ir gydytojas Edgaras Padimanskas.

Skaityti daugiau...
 

Adolfina Rumšienė: „Aš niekada nepamiršiu nei pirmos, nei paskutinės darbo dienos ligoninėje

GydytojaŠilutės ligoninės kolektyvas sumažėjo - į užtarnautą poilsį išėjo kolegų ir pacientų mylima bendrosios praktikos slaugytoja Adolfina Rumšienė. Ligoninėje moteris dirbo daugiau kaip 50 metų, todėl sunku atsisveikinti su kolektyvu, draugais. „Šis išėjimas man toks, tarsi skirčiausi su savo šeima. Išdirbau čia labai ilgai, juk esu tikra ligoninės senbuvė... Pirmąją savo darbo dieną pamenu taip ryškiai, lyg tai būtų buvę vakar. Šią išėjimo dieną irgi prisiminsiu – nuo pat ankstaus ryto kolegos, draugai neša gėles....Ligoninė man tokia sava...“ – susijaudinimo neslėpė Adolfina Rumšienė.

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninėje diegiama e. sveikatos informacinė sistema bus naudinga ir pacientams, ir gydytojams. Gyventojai pas gydytojus pateks jiems patogiu laiku

PriemimasJau kone mėnesį Šilutės ligoninėje vyksta elektroninės (e.) sveikatos informacinės sistemos diegimo darbai, kurie pacientams - tikras išbandymas.

Dėl diegiamos modernios informacinės sistemos, pacientai kone valandą ar ilgiau laukia eilėse pas gydytojus, o tai kelia jų pasipiktinimą.

Pacientai, atvykę į Konsultacinę polikliniką jau yra registruojami atnaujintoje sistemoje. Tai užtrunka daug ilgiau nei anksčiau. Mat ligoninės specialistai dar nėra įpratę prie naujos sistemos.

Vis tik gyventojams ilgai laukti nebereikės - artimiausiu metu planuojama  ištaisyti visas pastebėtas sistemos klaidas, ir ji veiks gerokai greičiau. Tada ligoninės pacientams gydymo paslaugos bus teikiamos kokybiškiau, naujovė bus naudinga ne tik pacientams, bet ir gydytojams.

 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 6 iš 35

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis