Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninėje išeinančius gydytojus keičia jaunimas

Viktorija KrajevaKas nežino, kad ruduo - viščiukų skaičiavimo metas?.. Tokia žaisminga metafora tinka ir Šilutės ligoninei, kurios vadovas Darius Steponkus šį rudenį turi ką skaičiuoti: jo vadovaujamą kolektyvą šiais metais paliko penki gydytojai, o papildė aštuoni naujai atvykę įvairių sričių specialistai.

Nutaręs, kad tokius pokyčius turėtų žinoti visi rajono gyventojai, D.Steponkus apie juos informavo „Sveikatos šaltinį“. 

Šiemet mūsų ligoninėje pradėjo dirbti keturi ką tik studijas ir rezidentūrą baigę ir tiek pat jau kurį laiką aplinkinių rajonų gydymo įstaigose besidarbavusių gydytojų.

 

Skaityti daugiau...
 

Mokymai įstaigos darbuotojams

Visi

2016 m. gruodžio7 d. VšĮ Šilutės ligoninės konferencijų salėje buvo organizuoti mokymai įstaigos darbuotojams pacientų saugos ir kultūros klausimais „Pacientų saugos kultūra : teorija ir praktika“, kuriuos vedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos vadybos katedros lektorė dr. Loreta Marmienė.

Skaityti daugiau...
 

Antikorupcijos mokymai Šilutės ligoninėje

Aciu2016 m. lapkričio 24 d. VšĮ Šilutės ligoninėje lankėsi tarptautinės antikorupcinės organizacijos Transparency International Lietuvos skyriaus direktorius Sergejus Muravjovas ir šios organizacijos projektų vadovė Ingrida Palaimaitė. Jie Šilutės ligoninės darbuotojams vedė antikorupcinius mokymus. Pastaraisiais metais valstybės institucijos gali pasigirti gerais korupcijos prevencijos veiklos rezultatas, tačiau korupcijos lygis sveikatos apsaugos sistemoje tebėra didžiulė problema.

Skaityti daugiau...
 

Antikorupciniai mokymai

Mokymai2016 m. lapkričio 24 d. VšĮ Šilutės ligoninėje Transparency International Lietuvos skyriaus direktorius Sergejus Muravjovas ir Ingrida Palaimaitė vedė antikorupcinius mokymus.
Mokymuose dalyvavo įstaigos darbuotojai, Šilutės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.
Mokymuose buvo pristatyti naujausi tyrimai apie skaidrumą sveikatos apsaugos srityje, aiškintasi kaip įstaigos darbuotojai supranta savo suteikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę. Buvo analizuojama su kokiomis neskaidrumo ir korupcinėmis rizikomis dažniausiai susiduriama įstaigoje bei kokie egzistuoja būdai jiems spręsti.

 

Prieširdžių virpėjimas grėsmingai kėsinasi į šilutiškių gyvybes

DaktarePastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad širdies ligos tampa skaudžia mūsų visuomenės kasdienybe ir ja suserga vis jaunesni žmonės. Vienas dažniausiai pasitaikančių širdies veiklos sutrikimų – prieširdžių virpėjimas. Retai pasitaiko dienų, kai į Šilutės ligoninę neatvežami pacientai, besiskundžiantys ligos simptomais kurie vėliau gydomi Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriuje.

 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 8 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis