Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Turkijos medikus žavėjo Šilutės ligoninės architektūra ir ramybė palatose

Vaikų ligų skyriaus vedėja Vaidilutė Intienė svečiams pasakojo apie mažųjų šilutiškių gydymą. Paskutinėmis rugsėjo dienomis Šilutės ligoninėje sulaukta tolimų svečių - čia lankėsi Turkijos Alanijos valstybinės ligoninės vadovai, onkologijos, chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos skyrių specialistai, tenykščio universiteto vadovai ir savivaldybės gydytojai, taip pat Latvijos garbės konsulas.

Svečiai apžiūrėjo ne tik Šilutės ligoninę, bendravo su mūsų gydytojais, bet ir domėjosi visos šalies sveikatos apsaugos sistema - kelias dienas skyrė kelionėms po gretimo uostamiesčio, Palangos ir Kauno gydymo įstaigas. Laisvalaikiu jie pamatė žymesnes Pamario vietas.

 

Skaityti daugiau...
 

Naujasis Šilutės ligoninės gydytojas priims ir mažametį, ir šimtametį

Martynas ZutkisJau kurį laiką Lietuvoje mušama pavojaus varpais: gydytojų amžiaus vidurkis sparčiai didėja, jauni specialistai būriais traukia į užsienį, o tie, kurie lieka, renkasi darbą didžiuosiuose centruose ir neturi jokio noro darbuotis mažesniuose miesteliuose. Šilutės ligoninėje tokios problemos dar nėra, medikų gretose – vis daugiau jaunų gydytojų. Nuo šiol čia darbuosis ir echoskopuotojas, skubios pagalbos gydytojas 29 metų Martynas ZUTKIS. Jis mielai atsakė į keletą klausimų.

 

Skaityti daugiau...
 

Alanijos miesto ligoninės medikų vizitas Šilutės ligoninėje

Dovanos

Praėjusią savaitę Šilutės ligoninėje svečiavosi medikai iš Turkijos, Alanijos miesto ligoninės. Delegacija Šilutės ligoninėje apsilankė antradienį, susipažino su įstaigos veikla, teikiamomis paslaugomis, bendravo su ligoninės gydytojais. Alanijos miesto ligoninės kolegų vizito tikslas buvo susipažinti su mūsų šalies sveikatos apsaugos sistema.

Skaityti daugiau...
 

Dėl informacijos pateikimo

Norime su Jumis pasidžiaugti, kad VšĮ Šilutės ligoninėje pradėjo dirbti naujai atvykę gydytojai specialistai konsultantai. Kolektyvas pasipildė naujais, gabiais ir perspektyviais gydytojais : Vaikų ligų gydytoja endokrinologe Indre Margeliene, gydytoju chirurgu Tomu Grenovecku, gydytojais traumatologais - ortopedais Andriumi Tubiu ir Pauliumi Piesliaku, gydytoja neurologe Viktorija Krajeva bei gydytoju echoskopuotoju Martynu Zutkiu.

Skaityti daugiau...
 

Gydytoja Dalia Murauskienė: „Reabilitacija – komandinis darbas“

Medikė Dalia Murauskienė sakė, kad kai kurie pacientai net užmiega procedūros metu.Sprendžiant sveikatos problemas, tradiciškai akcentuojamos trys medicinos priežiūros dalys: profilaktika, ligų diagnostika ir gydymas, reabilitacija. Visos jos tarpusavyje susijusios ir vienodai svarbios. Dažnai girdime teiginį, kad koks reabilitacijos lygis – tokia ir medicina. Todėl šiandien ir domėjomės, kas tai yra, kas gali gauti šias paslaugas Šilutės ligoninėje.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 9 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis