Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gydytojai Pranevičiai: „Atėjo metas daugiau laiko skirti sau“

VisiPo ilgų 43 metų darbo VšĮ Šilutės ligoninėje gydytojai Pranevičiai išeina užtarnauto poilsio. Antradienį ligoninės konferencijų salėje visa ligoninės bendruomenė negailėjo jiems gražių žodžių už ilgus metus dirbtą sunkų, atsakingą gydytojo darbą. Tiek Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus gydytoja Irena Pranevičienė, tiek chirurgas, urologas Julius Pranevičius per visus darbo metus užsitarnavo ne tik kolegų pagarbą, bet ir pacientų dėkingumą.
„Nors Jūs ir išeisite iš ligoninės, tačiau mes Jūsų niekada nepamiršime. Vis tiek norisi pasakyti daug gražių žodžių, bet gražiausius juos ištarti gali Jūsų pacientai ir jų artimieji. Jums dėkoju ir lenkiu galvą Jūsų padarytiems darbams ir veiklai“, – dėkojo vyr. gydytojas Darius Steponkus

Skaityti daugiau...
 

Pagrindinė vaikų apsinuodijimo priežastis – neatsakingumas


Vaidilute-IntienePagal statistinius duomenis vaikų apsinuodijimai užima antrą vietą pagal dažnumą tarp nelaimingų atsitikimų, kurie sukelia grėsmę gyvybei ir reikalauja skubios pagalbos. Per metus Lietuvoje apsinuodija daugiau kaip 4000 vaikų. Iš jų du trečdaliai vaikų gydomi ligoninėse, neretai reabilitacijos ar intensyviosios terapijos skyriuose.

Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus gydytojai taip pat skaičiuoja ne vieną apsinuodijimo atvejį, kai vaikas paragavo žiurkių nuodų, vaistų, buityje naudojamos chemijos ar svaigiųjų gėrimų.

Skaityti daugiau...
 

Darbą pradeda visuomenės informavimo specialistė

VšĮ Šilutės ligoninėje darbą pradeda
visuomenės informavimo specialistė Viktorija Skutulienė.
Kreiptis galima mob.tel. 8 679 17 829, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Darius Steponkus: „Mano vizijoje ligoninė - regiono kokybės ženklas“

„Aš ir pats konsultuodamas pacientus poliklinikoje, tikrai nemanau, jog dirbu prasčiau nei mano bendramokslis, kuris konsultuoja didelėje gydymo įstaigoje“, sako Šilutės ligoninė vadovas Darius Steponkus„Metų vadovas 2012“ Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus paklaustas, kokią įsivaizduoja regioninių ligoninių ateitį, sako, jog jos privalo būti regiono kokybės ženklas, o svarbiausia - gydymo įstaiga turi pasitikėti ir medikai, ir pacientai.

 

Skaityti daugiau...
 

Beždžionės metus Šilutėje palydėjo berniukas, Gaidžio metus sutiko mergytė

Usėniškė L.Vidžiūnienė buvo paskutinė 2016-aisiais Šilutės ligoninėje gimdžiusi moteris, ji susilaukė penktojo kūdikio - sūnaus.Nuėjo užmarštin 2016-ieji - Ugninės Beždžionės metai, duris pravėrė 2017-ieji - Raudonojo Gaidžio metai. Šiuos metus Šilutės ligoninės Akušerijos - ginekologijos skyriuje palydėjo ir sutiko naujagimių porelė: priešpaskutinę praėjusių metų dieną gimė usėniškis berniukas, o pirmąją šių metų dieną - šilutiškė mergytė.

„Šilutės naujienos“ išlaikė ilgametę tradiciją ir aplankė naujuosius Šilutės rajono bendruomenės narius, dar neišvykusius iš ligoninės namo.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 9 iš 35

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis