Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujasis ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia: „Svarbu paciento ir gydytojo bendradarbiavimas"

G DruliaVšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė naujas gydytojas ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia. Po rezidentūros Kaune, jis savo gydytojo karjerą pradėjo Pasvalio ligoninėje. Anot jo, Pasvalys gražus miestas ir dirbti ten puikiai sekėsi, tačiau nusprendė su šeima vis tik laimės ieškoti svetur. „Širdis mus atvedė į pamario kraštą – žmonės kitokie ir gamta unikali. Tiesa, visada norėjome būti arčiau jūros, todėl ilgai nesvarstėme. Aišku, suviliojo ir laisva darbo vieta Šilutės ligoninėje“, - pokalbio metu atviravo G. Drūlia.

Skaityti daugiau...
 

VšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė dar vienas naujas gydytojas Alius Pauža: „Iki šiol esu užtikrintas savo sprendimu – būti gydytoju“

A PauzaPraėjusią savaitę VšĮ Šilutės ligoninės gretos pasipildė dar vienu nauju gydytoju ortopedu-traumatologu Aliumi Pauža. Iš Prienų rajono kilęs gydytojas jau po pirmų studijų metų praktikavosi Raudonojo kryžiaus ligoninėje, o po antrojo - papildomai budėjo ir Šilalės rajone. Baigęs studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete A. Pauža rinkosi darbą tarp Utenos ir Šilutės ligoninių. „Žinoma, apsilankiau vienur, kitur ir tik tada nusprendžiau. Aš su šio krašto žmonėmis susipažinau dar studijuodamas – geri, malonūs žmonės čia gyvena. Tiesa, mano gyvenimo draugė yra iš Kretingos, todėl norėjosi būti ir arčiau šeimos“, - prisipažino naujasis gydytojas A. Pauža.

 

Skaityti daugiau...
 

VIRKŠTELĖS KRAUJO BANKAI: KĄ TURI ŽINOTI BŪSIMIEJI TĖVAI?

Stengdamasis atsakyti į gaunamus nėščiųjų, jų šeimos narių ir institucijų prašymus paaiškinti su virkštelės kraujo bankais susijusius mokslinius ir etinius klausimus ir pateikti visuomenei objektyvią, nepagrįstų lūkesčių nekeliančią informaciją, Lietuvos bioetikos komitetas atkreipia dėmesį į keletą faktų:

Skaityti daugiau...
 

Miestelyje jaunas chirurgas savas ir reikalingas

T.GrenoveckasChirurgo darbe netrūksta kūrybos ir nėra vietos monotonijai, įsitikinęs Šilutės ligoninės gydytojas chirurgas TomasGrenoveckas. Jaunas medikas nesigaili prieš dvejus metus iš Klaipėdos su šeima persikėlęs gyventi į mažesnį miestą, perėjęs dirbti iš didelės universitetinės ligoninės į regioninę. Šilutės gydymo įstaigoje sudarytos palankios sąlygos tobulėti.

Skaityti daugiau...
 

Vasara – vaikų traumų sezonas

Viktoras SileikisSveikatos specialistų teigimu, kartu su šiltuoju metų laiku, prasideda ir vaikų traumų sezonas. Vos tik prasidėjus vasaros atostogoms, vaikai plūsta į lauką – karstosi medžiuose, važinėja dviračiais, riedučiais, maudosi. Šios ir įvairios aktyvios pramogos yra priežastis, dėl kurių vaikai susižaloja. Higienos instituto Sveikatos informacijos centro (HI SIC) duomenimis, 2015-aisiais dažniausia vaikų traumų priežastis – nukritimai. Lietuvos savivaldybėse fiksuojami 3189 atvejai, kurių pusę sudarė traumos važinėjantis riedlente, dviračiu ar užkliuvus. VšĮ Šilutės ligoninės Traumatologijos skyriaus vedėjas Viktoras Šileikis pastebi, kad kiekvienais metais prasidėjus vasarai, į skyrių atvežama dvigubai daugiau ikimokyklinio amžiaus vaikų nei vyresnių su įvairiais sužalojimais.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 10 iš 39

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje  nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir s slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis