Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninėje dirbs nauja neurologė

Gydytoja Viktorija Krajeva sako, kad pirmoji darbo diena Šilutės ligoninėje praėjo gerai. Iki šiol didelė problema buvo patekti pas neurologą Šilutės ligoninėje. Tekdavo eilėje laukti daugiau nei mėnesį. Nuo trečiadienio darbą pradėjo nauja gydytoja neurologė Viktorija Krajeva. Tikimasi, kad situacija pasikeis, o medikė ras kelią į šilutiškių širdis.

 

Skaityti daugiau...
 

Pranešimas

Informuojame, kad nuo 2016 m. liepos 25 d. dėl prasidėjusių remonto darbų Vidaus ligų ir Neurologijos skyriuose laikinai keičiasi šių skyrių vietos.

Skaityti daugiau...
 

Naujasis Šilutės ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjas A.Starkus: „Aukščiausias chirurgo kvalifikacijos laipsnis - pasakyti, kada operacijos nereikia“


Šilutės ligoninės Chirurgijos skyriui prieš mėnesį pradėjo vadovauti gydytojas Algis Starkus, turintis 30 metų chirurgo darbo patirties.Nuo Naujųjų metų prasidėję pokyčiai Šilutės ligoninėje tęsiasi: birželio 1-ąją ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjo darbą paliko ilgametis gydytojas Algimantas Čeponis, o pareigas perėmė jo kolega Algis Starkus. Chirurgas A.Čeponis ir toliau dirbs Chirurgijos skyriuje, operuos pacientus.

Naujasis vedėjas nėra naujokas nei Šilutėje, nei mūsų ligoninėje, nei chirurgijoje: Šilutės ligoninė - yra pirmoji ir jau tris dešimtmečius vienintelė A.Starkaus darbovietė. Visą tą laiką jis dirbo Chirurgijos skyriuje ir sako, kad per tą laiką ne tik pažino ir padėjo pasveikti daugeliui pacientų, bet tapo tikru krašto patriotu bei gidu savo giminaičiams.

Skaityti daugiau...
 

Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą

Informuojame apie reorganizavimą, kurio metu Viešoji įstaiga Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centras bus prijungtas prie Viešosios įstaigos Šilutės ligoninės.

Reorganizavimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 str. 2 d. 21 p., Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymo 15 str. ir Civilinio kodekso 2.97 str. 3 d., 2.99 str. 1,2 d.

 

Skaityti daugiau...
 

Ilgametės ligoninės slaugytojos - apie jaunystės entuziazmą, neramų gyvenimą ir meilę žmogui

Slaugytojos S.Chockevičienė, Z.Lakštinienė ir B.Jurjonienė prisimena, kaip daugiau nei prieš 30 metų buvo atidengtas paminklas pūgoje žuvusiai felčerei Z.Petraitienei. Visos jos tuomet jau dirbo Šilutės ligoninėje. Daugiau nei 120 slaugytojų rūpinasi į Šilutės ligoninę patekusiais žmonėmis. Dauguma jų - jau vyresnio amžiaus, nes jaunos merginos - ne paslaptis - vis dažniau renkasi darbą užsienyje. Lieka kantriausios, Šilutei ir jos žmonėms atidavusios jau ne po vieną dešimtį metų.

 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 10 iš 31

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis