Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninės komanda VIII Žuvienės virimo čempionate

VšĮ Šilutės ligoninės komanda 2016-09-03 dalyvavo VIII  Žuvienės virimo čempionate ir laimėjo “Tradicinės žuvienės” kategorijoje II vietą. Šventės akimirkos >> 
 

Šilutės medikai neigia kuriamus stereotipus

Medikai„Norite patirti, koks yra tikras gydytojo darbas? Atvažiuokite į Šilutę“, - taip Šilutės ligoninės gydytojai kviečia jaunuosius medikus universitete įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Turbūt nemaža dalis jaunimo išgirdę tokį pasiūlymą nepuls stačia galva. Juk kaip sakoma, tokiuose miesteliuose trūksta pramogų, teatrų, restoranų. Tuo tarpu medikai sako, jog tai tiesiog stereotipai, pridurdami, jog laisvalaikiu jie jachtomis plauko mariose, žaidžia lauko tenisą, važinėjasi dviračiais, o aplink įsikūrusiuose restoranuose mėgaujasi šviežia žuvimi. Maža to, profesinėje srityje yra gerbiami, dirba su modernia įranga ir stažuojasi užsienyje.

 

Skaityti daugiau...
 

Būsimieji gydytojai patirties semiasi Šilutės ligoninėje

Iš kairės į dešinę - Šilutės ligoninės medicinos auditorius Marius Bartkus, praktikantai Rasa Toleikytė, Karolina Dambrauskaitė, Gabrielė Bružaitė, Adomas Danilevičius, Greta Undžytė bei Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus.Šilutės ligoninė pasipildė jaunimo – būsimieji medikai čia atlieka praktinį mokymą. Įvairiuose ligoninės skyriuose triūsia penki būsimieji gydytojai, kurių kelias gydytojo diplomo link grįstas ne tik teorijos žiniomis, bet ir praktiniais įgūdžiais, kurių jie ir semiasi mūsų ligoninėje.

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninė pirks modernų kompiuterinį tomografą

Asociatyvi nuotrauka.Beveik pusę milijono eurų kainuojančią modernią medicinos įrangą - kompiuterinį tomografą - planuoja įsigyti Šilutės ligoninė.

Kad galėtų įsigyti tokį brangų pirkinį, įstaiga parengė projektą „VšĮ Šilutės ligoninės Radiologijos skyriaus modernizavimas keičiant kompiuterinį tomografą“ ir ketvirtadienį gavo steigėjo - savivaldybės Tarybos - sutikimą jį įgyvendinti.

 

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninės traumatologus aplankė pasaulinės organizacijos konsultantas iš Šveicarijos

Svečius iš Šveicarijos priėmęs traumatologas P.Piesliakas (viduryje) parodė jiems ir šiandieninę operacinių įrangą, ir jau nebenaudojamus - „istorinius“ implantus.Šilutės ligoninės traumatologai nepraleidžia progos savos srities naujovių pasisemti įvairių mokymų metu.
 
Neseniai jauniausi šio skyriaus gydytojai Paulius Piesliakas ir Andrius Tubis viešėjo Vengrijoje, kur dalyvavo 3 dienas trukusiuose mokymuose. Tokius mokymus visame pasaulyje nuolat organizuoja viso pasaulio traumatologus jungianti tarptautinė organizacija „AO Foundation“, kurios būstinė yra Šveicarijoje.
 
Ketvirtadienį Šilutės ligoninėje lankėsi šios organizacijos atstovas Thomas Kolitzus. Svečias prisipažino, kad jam buvo smalsu pamatyti, kokiose operacinėse, kokia įranga operuoja ir kokias medžiagas naudoja atokaus Lietuvos rajono medikai. 
 
Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 10 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis