Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ALGIMANTAS ČEPONIS

(1952– 2017)
Visada Žemėje per maža gerų žodžių - meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių... Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame užgniaužę juos širdyse... J. Marcinkevičius

 Skaudi netektis palietė artimuosius, draugus, bendradarbius – po sunkios ligos, spalio 3 d., užgeso ilgamečio, visų gerbiamo gydytojo chirurgo Algimanto Čeponio gyvybė.

Algimantas Čeponis gimė 1952 m. sausio 1 d. Biržuose. 1975-aisiais baigė Kauno medicinos institutą, o 1983 m. pradėjo dirbti Šilutės rajono centrinėje ligoninėje Chirurgijos skyriuje gydytojo chirurgo-vedėjo pareigose. Juo dirbo 33 metus. Vėliau tapęs Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi, ligoninėje liko dirbti gydytoju chirurgu.
Algimantas Čeponis buvo atsakingas, atsidavęs savo darbui, mėgstamas kolegų ir gerbiamas pacientų. Jis pirmasis Šilutės ligoninėje pradėjo daryti laparoskopines operacijas. „Jis turėjo gerą ranką – operacijos jam sekėsi puikiai. Matyt Dievo apdovanotas...“ - prisimena chirurgas Vytautas Žvirblis.
Paslaugus, draugiškas, supratingas bei geras mokytojas, kuris mokėjo išklausyti, suprasti, užjausti ir padėti – tokį Algimantą Čeponį atsimena kolegos.
Jis kiekvienam besikreipiančiam pagalbos rasdavo gerą ir padrąsinimą žodį. Algimantas Čeponis buvo rūpestingas tėvas užaugino du sūnus ir vieną dukrą.
Netekome darbštaus, išmintingo, dalykiško gydytojo ir kolegos. Jo trūks ne tik šeimai, kolegoms, bet ir pacientams. Algimanto Čeponio atminimas išliks artimųjų ir visų jį pažinojusiųjų širdyse.


VšĮ Šilutės ligoninės bendruomenė

 

 

Šilutės ligoninėje to nėra buvę daugiau kaip 20 metų - per vieną dieną įsidarbino keturi nauji gydytojai

Daugelis Lietuvos rajoninių ligoninių baiminasi, kad nebeliks gydytojų. Mat į provincijas jauni specialistai nevažiuoja. Tačiau VšĮ Šilutės ligoninė griauna šiuos gandus. Šiais metais ligoninės kolektyvą papildė net 7 nauji gydytojai, iš jų vien rugpjūčio mėnesį - keturi.
 

Skaityti daugiau...
 

Naujasis ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia: „Svarbu paciento ir gydytojo bendradarbiavimas"

G DruliaVšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė naujas gydytojas ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia. Po rezidentūros Kaune, jis savo gydytojo karjerą pradėjo Pasvalio ligoninėje. Anot jo, Pasvalys gražus miestas ir dirbti ten puikiai sekėsi, tačiau nusprendė su šeima vis tik laimės ieškoti svetur. „Širdis mus atvedė į pamario kraštą – žmonės kitokie ir gamta unikali. Tiesa, visada norėjome būti arčiau jūros, todėl ilgai nesvarstėme. Aišku, suviliojo ir laisva darbo vieta Šilutės ligoninėje“, - pokalbio metu atviravo G. Drūlia.

Skaityti daugiau...
 

VšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė dar vienas naujas gydytojas Alius Pauža: „Iki šiol esu užtikrintas savo sprendimu – būti gydytoju“

A PauzaPraėjusią savaitę VšĮ Šilutės ligoninės gretos pasipildė dar vienu nauju gydytoju ortopedu-traumatologu Aliumi Pauža. Iš Prienų rajono kilęs gydytojas jau po pirmų studijų metų praktikavosi Raudonojo kryžiaus ligoninėje, o po antrojo - papildomai budėjo ir Šilalės rajone. Baigęs studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete A. Pauža rinkosi darbą tarp Utenos ir Šilutės ligoninių. „Žinoma, apsilankiau vienur, kitur ir tik tada nusprendžiau. Aš su šio krašto žmonėmis susipažinau dar studijuodamas – geri, malonūs žmonės čia gyvena. Tiesa, mano gyvenimo draugė yra iš Kretingos, todėl norėjosi būti ir arčiau šeimos“, - prisipažino naujasis gydytojas A. Pauža.

 

Skaityti daugiau...
 

VIRKŠTELĖS KRAUJO BANKAI: KĄ TURI ŽINOTI BŪSIMIEJI TĖVAI?

Stengdamasis atsakyti į gaunamus nėščiųjų, jų šeimos narių ir institucijų prašymus paaiškinti su virkštelės kraujo bankais susijusius mokslinius ir etinius klausimus ir pateikti visuomenei objektyvią, nepagrįstų lūkesčių nekeliančią informaciją, Lietuvos bioetikos komitetas atkreipia dėmesį į keletą faktų:

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 2 iš 32

Pasirinkite gydytoją

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis