Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninė ir toliau sieks kokybės ženklo – regioninės ligoninės statuso

D.SteponkusŠilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus dalyvavo Valstybinės ligonių kasos (VLK) prie Sveikatos apsaugos ministerijos konferencijoje. Trečioji metinė konferencija „Ligonių kasos Lietuvoje. Kas nuveikta per 20 metų?“ buvo skirta pažymėti ligonių kasų įsteigimo 20-mečiui. Joje dalyvavo sveikatos, socialinės apsaugos, kitų valstybės institucijų, savivaldybių, pacientų organizacijų atstovai, Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nariai, atvyko svečių iš Estijos, Moldovos, Vokietijos, įvairių šalies gydymo įstaigų, universitetų, ligonių kasų darbuotojai. Su „Pamario“ laikraščio skaitytojais mintimis mielai sutiko pasidalinti Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus:

Skaityti daugiau...
 

Šilutės gydytojai operuoja naujausiu laparoskopu

laparoskopine-operacijaŠilutės ligoninės chirurgai, urologai ir ginekologai nuo šių metų pradžios ligonius operuoja nauja laparoskopine įranga. Šios įrangos privalumus jau įvertino visi minėtų skyrių medikai ir sako, kad dabar dirbti lengviau, operacijos trunka trumpiau, o pooperacinis laikotarpis ligoniams praeina lengviau.

Skaityti daugiau...
 

Slaugos skyriaus medikai - ir guodėjai, ir psichologai

SLAUGOS-SKYRIUSŠilutės ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius neabejotinai yra tas, kuris pastaraisiais metais plečiasi greičiausiais tempais. Prieš 11 metų įkūrus šį skyrių, jame buvo vos 15 lovų, o šiandien čia jau gydomi ir prižiūrimi net 70 ligonių. Ir tai dar toli gražu ne visi, kurių artimieji norėtų čia paslaugyti savo sunkiai sergantį artimą žmogų.Skyriuje gydomi ypač sunkūs ligoniai, todėl jo vedėja gydytoja Nijolė RAMANAUSKIENĖ sako, kad čia dirbančių medikų darbas yra ypač sunkus ir fiziškai, ir psichologiškai. Jiems tenka rasti savyje daug dvasinės ir fizinės stiprybės, dažnai būti ne tik medikais, bet ir guodėjais.„Tai vienas iš svarbiausių Šilutės ligoninės padalinių, siekiant maksimaliai optimizuoti pacientų srautus, - Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus svarbą apibūdino vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus. - Šiuo metu chirurginio ir terapinio profilio sveikatos priežiūros paslaugos labiau orientuotos į trumpesnį paciento buvimą stacionare. Mes suprantame, kad ne visada reikiamą slaugą po sunkių operacijų ar kitų susirgimų galima tinkamai užtikrinti namuose. Dėl šios priežasties mūsų ligoninės gydytojai jaučiasi ramiau, kada jų pacientai toliau slaugomi Šilutės ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.“
Skaityti daugiau...
 

Ginekologijos skyrius aprūpintas šiuolaikiška įranga

Ginkologas-VYCIUNASAkušerijos - ginekologijos skyrius Šilutės ligoninėje atsirado prieš 12 metų, kai buvo sujungti Akušerijos, Ginekologijos ir Nėštumo patologijos skyriai.
Jau 33 metai Šilutės ligoninėje dirbantis, o 27 iš jų - Akušerijos skyriui vadovaujantis gydytojas Gediminas VAIČIŪNAS pirmiausia nustebina statistikos mėgėjus: iki šiol Šilutėje kasmet pagal gimimų skaičių pirmaudavo berniukai, t.y., jų gimdavo šiek tiek daugiau. Praėjusieji metai statistiką jau pasuko priešinga kryptimi - mergaitės visus metus pirmavo. Ir tik paskutinės metų dienos viską sustatė į įprastas vėžes - berniukų gimė trim daugiau.

Skyriaus medikai ypač džiaugiasi tuo, kad 3 paskutiniuosius metus skyriuje negimė negyvų naujagimių.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 44 iš 48

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų lovų nėra. Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0