Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Reanimacijos skyriuje pacientų sparčiai daugėja

A-Pikzirniene  2483 iš mirties nagų tiesiog išplėšti žmonės - toks skaičius ligonių praėjusiais metais gydytas Šilutės ligoninės Reanimacijos - intensyviosios terapijos skyriuje.

Žmonių, kuriems reanimacijos prireikia patekus į avarijas, patyrusiems kitas nelaimes, kuriems staiga sutrinka organizmo gyvybinės funkcijos ir kurias palaikyti galima tik specialia aparatūra bei intensyviu medikamentiniu gydymu, kuriems skubiai reikia atlikti specializuotus tyrimus, kuriuos reikia nuolat stebėti, kasmet vis daugiau. Reanimacinė pagalba čia teikiama tiems, kas patyrė dėl įvairių priežasčių sukeltą šoką, širdies ritmo sutrikimus, hipertenzinę krizę, širdies, inkstų, kepenų veiklos nepakankamumą, sunkias galvos smegenų traumas, nudegimus ir t.t

Skaityti daugiau...
 

Širdies operacija grąžina į gyvenimą, bet liga niekur nedingsta
sirdies-operacija-giedrikasDusulys ir skausmai krūtinėje - pirmieji požymiai, kad kraujagyslės susiaurėjo ir širdžiai nepakanka kraujo.Diegliai gali užklupti po sunkaus fizinio darbo, lipant laiptais, greitai einant, mankštinantis sporto salėje, važiuojant dviračiu ar net išėjus iš šiltos patalpos į lauką.

Negalavimai gali užklupti ir patyrus stresą, smarkiai susijaudinus, pervargus fiziškai ir protiškai.
Priepuolis prasideda, kai trumpam sutrikus vainikinei kraujotakai širdies raumeniui pritrūksta deguonies. Stipriai susiaurėjus kraujagyslėms, priepuoliai kartojasi. Žmogus gali jausti maudimą krūtinėje net gulėdamas lovoje.Tai, kad būtina pasitikrinti širdį, rodo ir širdies kraujagyslių susiaurėjimui būdingas požymis - skausmas iš krūtinės dažnai plinta į kairiąją kūno pusę - ranką, petį, kaklą, net žandikaulį.
Jeigu širdies vainikinė arterija būna smarkiai susiaurėjusi ir ligoniui gresia infarktas, atliekama širdies kraujagyslių šuntavimo operacija. Tai viena dažniausių kardiologinių operacijų pasaulyje.

Skaityti daugiau...
 

Gydytojas urologas Edgaras Padimanskas:


„Laiku pastebėtas prostatos vėžys - joks baubas“

 

padimanskas-edgaras-urologaAnksčiau diagnozė „prostatos vėžys“ ne vienam vyrui reikšdavo gyvenimo pabaigą - tikrą arba tariamą, kada stiprioji lytis baimindavosi prarasti lytinę funkciją.„Užleisto“, recidyvuojančio prostatos vėžio, pažengusio toliau nei iki III stadijos, išgydyti praktiškai neįmanoma, tačiau laiku diagnozuota ir gydoma liga gyvenimo kokybei ir trukmei pavojaus nekelia.

Būtina atminti - kiekvienas save gerbiantis vyras bent kartą per metus turėtų atlikti paprastą prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimą, sako Šilutės ligoninės Chirurgijos skyriaus gydytojas urologas Edgaras PADIMANSKAS.

Skaityti daugiau...
 

Reabilitologams ir kineziterapeutams - naujausia įranga

REABILITACIJOS_SK_1Ši informacija - tiems, kas dar neįvertina kineziterapijos, reabilitacijos, masažų ir panašių gydymo būdų teikiamos naudos, kas nežino, jog reabilitacija reikalinga maždaug kas antram - trečiam ligoninėje besigydančiam žmogui.
Reabilitacija - tai ne viena, ir ne grožio procedūra, kurią pasirenkame patys. Tai kompleksas priemonių, kurias, įvertinęs paciento sveikatos būklę, skiria gydytojas reabilitologas.
Būtent tokie gydymo būdai taikomi Šilutės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. 
Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 45 iš 47

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų lovų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga