Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninės gydytoja Nijolė Plaipienė: „Duoti kraujo - kiekvieno, juo labiau - mediko, pareiga“


Šilutės ligoninės gydytoja N.Plaipienė kraujo neatlygintinai davė jau apie 70 kartų. Ji sako, jog tai - kiekvieno žmogaus pareiga. Neatlygintinai kraujo duodantys donorai iš visų Lietuvos kampelių buvo pakviesti į iškilmingą šventę Vilniuje, kurios metu 32-iems iš jų buvo suteiktas Garbės donoro vardas. Į renginį susirinko beveik 300 svečių.

 

Skaityti daugiau...
 

Naujasis gydytojas P. Piesliakas padarė tai, ko niekas dar nepadarė Šilutėje

P. Piesliakas niekada nesitiki, kad operacija pavyks greitai ir be nesklandumų, nes dažniausiai, vos apie tai pagalvoja, viskas apsiverčia aukštyn kojom.Dar visai neseniai Šilutėje buvo atliktas pirmasis endoprotezavimas. Tai jauno gydytojo Pauliaus Piesliako nuopelnas. Nors pasiruošimas operacijai užtruko pakankamai ilgai, kadangi nebuvo reikiamų instrumentų, pačių implantų ir patyrusio personalo, tačiau ji praėjo sklandžiai. Po atliktos operacijos liko patenkinti visi – ir ją atlikusi komanda, ir pacientė.

Šiandien ir kviečiame susipažinti su P. Piesliaku, kuris niekada nesigailėjo, kad pasirinko labai įdomią ir sudėtingą medicinos sritį – traumatologo-ortopedo.

 

Skaityti daugiau...
 

Chirurgas T. Grenoveckas: „Mes - ne visagaliai, ne viskas mūsų rankose, tačiau visuomet stengiamės padėti“

GrenoveckasG.Grenoveckas sakė, kad Šilutės ligoninėje laparoskopinės operacijos yra atliekamos taip pat gerai, kaip ir didžiosiose šalies ligoninėse.


Šilutės ligoninėje laparoskopiniu būdu ankščiau buvo atliekamos tik tulžies pūslės šalinimo operacijos. Tomas Grenoveckas – jaunas, 30 metų, chirurgas, kuriam atvykus dirbti į pamario kraštą, operacijų spektras buvo pradėtas plėsti. Dabar laparoskopu operuojami apendicitai, kirkšnies ir pilvo sienos išvaržos. Medikas siekia ir toliau tobulėti savo darbe, kad žmonės galėtų gyti sparčiau, mažiau kentėti skausmo.


Todėl šiandien ir susipažinkime su T. Grenovecku, kuris dar besimokydamas mokykloje tiksliai žinojo, kokią profesiją nori įgyti. Gal dėl to jis taip puikiai ir išmano tai, ką daro.

 

Skaityti daugiau...
 

Šilutės ligoninės pediatrė - vaikų endokrinologė Indrė Margelienė: „Rasime gydymą kiekvienam ligoniukui“ Endokrininių sutrikimų turintiems vaikams nebereikės važinėti į Klaipėdą ir Kauną

gydytoja-pediatre-margelien
Šilutės ligoninė turi gydytoją pediatrę - vaikų endokrinologę. Spalio 14-ąją suėjo mėnuo, kai ligoninės Pediatrijos skyriuje pradėjo dirbti vaikų endokrininių ligų specialistė Indrė MARGELIENĖ.

 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 45 iš 61

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0