Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninė tampa šiuolaikine gydymo įstaiga

LigonineViename iš praėjusių laikraščio numerių rašėme, kad medikų savaitraštis „Lietuvos sveikata“ tarp geriausių šių metų sveikatos priežiūros įstaigų vadovų paskelbė ir Šilutės ligoninės vyriausiąjį gydytoją Darių Steponkų. O prieš keletą metų mūsų ligoninės vadovas pelnė „2009 metų novatoriaus“ nominaciją. Tokie įstaigos vadovo įvertinimai liudija, kad jo veikla yra plati, toliaregiška ir atidi žmonėms, nes skiriant apdovanojimus savo balus gali atiduoti ir bendruomenės, ir kolektyvai. Kaip keičiasi Šilutės ligoninė, „Šilokarčemos“ skaitytojams ir papasakojo jau septintus metus šiai įstaigai vadovaujantis vyriausiasis gydytojas D.Steponkus.

Skaityti daugiau...
 

D.Steponkus - tarp geriausių vadovų Lietuvoje

SteponkusJau devintus metus iš eilės savaitraštis “Lietuvos sveikata” organizuoja “Metų vadovo” rinkimus. Šiais metais tarp geriausių sveikatos priežiūros įstaigos vadovų buvo ir Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.

 

Skaityti daugiau...
 

Kaunietis medikas pasirinko darbą Šilutės ligoninėje

KaunietisSkubant į susitikimą su Šilutės ligoninės jaunu specialistu, traumatologu ortopedu Tadu Ge-dvilu prieš akis ant  šaligatvio suklupo močiutė, stūmusi vežimaitį. Senolė buvo įsispyrusi į labiau vėlyvam pavasariui tinkamus batus, be pirštinių... Apsidžiaugusios abi, kad atsipirkta tik sumušimu, nuskubėjome kas sau. Užsiminus apie senutę susitikimo metu jaunam medikui, jis patvirtino, kad pastaruoju metu medikai ne tik gydo – neretai jiems tenka spręsti socialines pacientų problemas. 

 

Skaityti daugiau...
 

Rimtas pretendentas į regioninės ligoninės statusą

Vytautas_Zvirblis

Nesvarbu, ar lengva, ar sudėtingesnė situacija, pakilimas ar ekonominė krizė, Šilutės ligoninė išlieka rimta ir solidžia įstaiga, teikiančia kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas Pamario krašto ir aplinkinių rajonų žmonėms. Pernai ligoninė žengė dar vieną tvirtą žingsnį tobulėjimo link – įvykdė regioninei ligoninei keliamus reikalavimus. Stiprią ir gerą ligoninę vertina pacientai, apie ją gerai atsiliepia paslaugų finansuotojas – teritorinė ligonių kasa, aplinkinių ligoninių vadovai.

Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinos reikalams, abdominalinės chirurgijos gydytojas Vytautas Žvirblis sako, kad naujas video endoskopas pagerino diagnostines galimybes

 

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
Puslapis 47 iš 52

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0