Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Puikūs Šilutės medikų profesionalumo įvertinimai

.Steponkų pasveikino Lietuvos medikų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkė gydytoja Audronė Piktžirnienė. Jau buvo rašyta, kad pavasario pradžioje Šilutės ligoninei suteiktas regioninės gydymo įstaigos vardas. Tai didelis įvertinimas, liudijantis apie aukštą šios įstaigos teikiamų paslaugų kokybę. O visai neseniai Šilutės ligoninės vyriausiajam gydytojui Dariui Steponkui suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas. Profesinės medikų dienos proga – balandžio 27 d. – sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys jam įteikė Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą.

 

Medikų dieną Šilutės ligoninės kolektyvas pažymėjo linksmybėmis Šilutės boulinge. O rimtai apie savo pasiekimus susirinko pasikalbėti vieną praėjusios savaitės popietę. Čia vėl buvo prisiminti Šilutės medikų įvertinimai, sulaukta sveikinimų, kolektyvas supažindintas su per metus nuveiktais darbais. 

Didžiulę gėlių puokštę su nuoširdžiausiais sveikinimais savo gydytojui D.Steponkui įteikė Lietuvos medikų sąjungos atstovai, sveikino ir pas medikus jų rezultatais pasidžiaugti atvyko Šilutės rajono vadovai meras Virgilijus Pozingis, mero pavaduotoja Stasė Skutulienė, Savivaldybės tarybos narys Juozas Sauspreškis. Iš tiesų yra kuo didžiuotis, nes visi šie įvertinimai už kruopštų, kasdienį ir kartais mažai pastebimą darbą. 

Dėkodamas už sveikinimus D.Steponkus sakė, kad jam suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas – tai visų Šilutės medikų darbo įvertinimas, kuris tiesiog likimui nulėmus buvo įteiktas jam. Vyr. gydytojas pastebėjo, kad visada savo darbuose jautė kolektyvo palaikymą, buvimą kartu ir sunkesniais, ir lengvesniais etapais. Jis pažadėjo, jog ateityje dės visas pastangas, kad visi darbuotojai jaustųsi gerai, kad visi lūkesčiai anksčiau ar vėliau išsipildytų. Priminsime, kad ministro R.Šukio įteiktas apdovanojimas skirtas už įvairių projektų rengimą ir įgyvendinimą, naujų gydymo metodų diegimą bei siekimą užtikrinti kvalifikuotą medicininės pagalbos teikimą pacientams. Tai galima buvo pasiekti tik sutartinai ir darniai dirbant visam Šilutės ligoninės personalui nuo aukštos kvalifikacijos gydytojų, slaugytojų iki švarą užtikrinančių darbuotojų. 

Dėkodamas už tai D.Steponkus žaismingai ir sąmojingai kiekvienam skyriui įteikė po dovaną, kurios pagrindinė dalis buvo per keletą metų įvairiomis progomis padarytų nuotraukų pluoštas. Po šių apdovanojimų Šilutės ligoninės vyr. gydytojas peržvelgė praėjusių metų darbo rezultatus ir pasiekimus.

 

Saulius SODONIS

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0