Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Priėmimo-skubios pagalbos skyrius

Tai vieta, į kurią pirmiausia patenka visi ligoninės pacientai. Visi, kurie guldomi į stacionarą gydytis su gydytojų siuntimais ir bet kuriuo paros metu atvežami greitosios pagalbos automobiliu arba atvyksta patys netikėtai sunegalavę, susižeidę, patyrę traumų.

Šio skyriaus veikla yra  skubios ir būtinosios medicinos pagalbos teikimas pacientams visą parą darbo ir išeiginėmis dienomos, pacientų stacionarizavimas planine ar skubos tvarka.

Priėmimo skyriuje atliekami pirminiai paciento tyrimai, nustatoma preliminari diagnozė, kai kuriais atvejais - galutinė. Jeigu diagnozei nustatyti reikalingas paciento sveikatos būklės sekimas, papildomų tyrimų atlikimas bei jų vertinimas, pacientai stebėjimui paliekami iki vienos paros priėmimo-skubios pagalbos skyriaus stebėjimo palatose. 

Pacientus apžiūri Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojas arba budintis atitinkamo profilio gydytojas, jeigu reikia, konsultuoja kitų specialybių gydytojai, atliekami reikalingi tyrimai. Gydytojams padeda bendrosios praktikos slaugytojos, kitas personalas.

2016 metais padidėjo pacientų apsilankymų Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje skaičius. 

2015-aisiais apsilankė 15340 pacientų, o 2016 – 16085.  

Daugumą pacientų kviečiasi greitąją medicinos pagalbą ir vyksta į Priėmimo skubios pagalbos skyrių, siekdami gauti skubesnes ir kvalifikuotesnes sveikatos priežiūros paslaugas.


Skyriaus vedėja – gydytoja nefrologė Žydrė Dobilinskienė
Vyresnioji slaugytoja - Virginija Mykolaitienė
Skyriaus telefonas (8 441) 61 041


 Pacientas gali kreiptis į priėmimo skyrių visą parą. Pacientų stacionarizavimas planine tvarka vykdomas darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 14.00 val.

Pacientas, atvykdamas hospitalizacijai planine tvarka, privalo turėti:
- gydytojo siuntimą (forma 027/a);
-asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei dokumentą, patvirtinantį sveikatos draustumą (socialinio draudimo pažymėjimas, pensininko, neįgalumo, darbo biržos pažymėjimą arba kt.). 

Kreipiantis dėl būtinosios medicinos pagalbos gydytojo siuntimas neprivalomas. 

Neturint sveikatos draustumą įrodančio dokumento (kai pacientas nėra apsidraudęs privalomuoju ar kitu sveikatos draudimu), gydytojo siuntimo ir jei nėra būtinosios medicinos teikimo indikacijų, pacientas už gydytojo konsultaciją bei atliktus tyrimus turi susimokėti pagal gydymo įstaigoje patvirtintas mokamų paslaugų kainas. 
Jei buvo atlikti tyrimai ar rentgeno nuotraukos kitoje įstaigoje, reikėtų atsivežti duomenis apie atliktus tyrimus. Tai palengvintų gydytojų darbą ir padėtų greičiau nustatyti negalavimo priežastis.     

VšĮ Šilutės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrius priklauso B kategorijai, t.y. jame teikiamos įvairių profilių paslaugos. Įstaigoje teikiamos ir pirmo lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos, t.y. šeimos gydytojų nedarbo metu, pagal sudarytas sutartis. 

Vaikams iki 18 metų ambulatorinės vaikų ligų gydytojo paslaugos teikiamos Vaikų ligų skyriaus priėmimo kambaryje (Tulpių g. 8, Šilutė).  Pacientai į Vaikų ligų skyrių hospitalizuojai per šio skyriaus priėmimo kambarį.  Visi kritinės sveikatos būklės pacientai pirmiausia hospitalizuojami į Reanimacijos ir intensyviosios terpaijos skyrių.

 

 

 

 

 


    

 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

Ligoniu kasa

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

 

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p.:  padeka(eta)silutesligonine.lt

 >>

 

Ligonines-Zemelapis