Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gydytojų specialistų darbo laikas

 Konsultacinės poliklinikos gydytojų specialistų balandžio mėn. darbo laikas (val.)

 

Gydytojas specialistas

Gydytojo vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Otorinolaringologas
kabinetas Nr. 220

Aloyzas Citavičius

8.20 – 11.50

9.05 – 11.50

8.20 –11.50

8.20 – 11.50

8.20 –11.50

Oftalmologas
kabinetas Nr. 218

Linas Rasiukevičius

-

9.00 – 16.00

Oftalmologas
kabinetas Nr. 218

Ernestas Vieversys

8.00 – 13.45

 

9.00 – 16.00

 

 

Dermatovenerologas
kabinetas Nr. 213

Leonas Balčėnas

8.30 – 13.40

9.00 – 13.40

8.30 –13.40

8.30 – 13.40

8.30 – 13.40

Kardiologas
kabinetas Nr. 318

Kastytis Giedrikas

13.00 – 16.45

13.00 – 16.45

13.00 – 16.45

13.00 – 16.45

13.00 – 16.00

Kardiologė

kabinetas Nr.214

Dmitrijevienė

Audronė

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Neurologė
kabinetas Nr. 201

Nijolė Plaipienė

 

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

Neurologė
kabinetas Nr. 212

Viktorija Krajeva

11.00 – 15.00

11.00 – 15.00

11.00 – 15.00

11.00 – 15.00

11.00 – 15.00

Pulmonologė
kabinetas Nr. 216

Birutė Gurauskienė

10.00 – 13.30

10.00 –13.30

10.00 –13.30

10.00 – 13.30

10.00 – 13.30

Urologas
kabinetas Nr. 202

Edgaras Padimanskas

9.30 – 12.10

9.30 – 12.10

9.30 – 12.10

9.30 – 12.10

9.30 – 12.10

Nerfologė
kabinetas Nr. 101
(Hemodializės skyrius)

Žydrė Dobilinskienė

 

10.00 – 12.00

 

10.00 – 12.00

 

Echoskopuotojas
kabinetas Nr. 217

Darijus Pundžius

8.15– 10.15

9.00– 10.15

8.15– 10.15

8.15– 10.15

8.15– 10.15

Echoskopuotojas
kabinetas Nr. 217

Jonas Vėtrinas

10.15 – 12.00

10.15 – 12.00

10.15 – 12.00

10.15 – 12.00

Echoskopuotojas
kabinetas Nr. 217

Narcizas Murauskas

12.10 – 14.40

12.10 – 14.40

12.10 – 14.40

12.10 – 14.40

12.10 – 14.40

Endokrinologas
kabinetas Nr. 219

Roma Šukliauskiene

13.30 – 15.10

10.30 – 12.10

13.30 – 15.10

13.30 – 15.10

10.30 – 12.10

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 210

Darius Steponkus

9.30 - 15.30

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 204

Gintaras Drūlia

 

9.00 – 15.20

 

 

 

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 210

Alius Pauža

9.00 – 15.20

 

 

 

 

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 210

Adulis Valodska

9.00– 15.20

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 204

Viktoras Šileikis

12.00 – 15.00

12.00 – 15.00

9.00 – 15.20

Traumatologas
ortopedas
kabinetas Nr. 210

Audrius Budnikas

9.00 - 15.20

Endoskopuotojas kabinetas Nr. 319

Paulius Vaitiekūnas

9.00 – 11.00

9.00 – 11.00

9.00 – 11.00

9.00 – 11.00

9.00 – 11.00

Endoskopuotojas
kabinetas Nr. 319

Vytautas Žvirblis

11.00 – 13.30

11.00 – 13.30

11.00 – 13.30

11.00 - 13.30

11.00 – 13.30

Vaikų pulmonologė kabinetas Nr. 201

Vaidilutė Intienė

14.00 - 16.30

14.00 - 16.30

Vaikų ligų gydytoja kabinetas Nr. 108
(Vaikų ligų skyrius)

Jolanta Skikienė

11.00 – 13.00

9.00 - 11.00

14.00 - 16.00

14.00 - 16.00

11.00 - 13.00

Vaikų ligų gydytoja
kabinetas Nr. 108
(Vaikų ligų skyrius)

Vaidilutė Intienė

14.00 - 16.00

11.00 - 14.00

11.00 - 14.00

11.00 - 14.00

14.00 - 16.00

Vaikų ligų gydytoja
kabinetas Nr. 108
(Vaikų ligų skyrius)

Rasa Čeponienė

9.00 - 11.00

14.00 – 16.00

9.00 - 11.00

9.00 - 11.00

9.00 - 11.00

Chirurgas
kabinetas Nr. 207

Algis Starkus

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Chirurgas
kabinetas Nr. 207

Tomas Grenoveckas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Chirurgas
kabinetas Nr. 207

Jonas Vėtrinas

11.00 – 14.00

Chirurgas
kabinetas Nr. 207

Vytautas Žvirblis

9.00 – 11.00

Chirurgas
kabinetas Nr. 207

Paulius Vaitiekūnas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Slenkantis

grafikas

Radiologas
(Radiologijos skyrius, kabinetas Nr. 004)

Darijus Pundžius

10.20 – 17.00

10.20 – 17.00

10.20 – 17.00

10.20 – 17.00

10.20 – 17.00

Radiologas
kabinetas Nr. 205

Povilas Čepanauskas

 

8.00 – 15.30

8.00 – 15.30

8.00 – 15.30

8.00 – 15.30

8.00 – 15.30

 

Akušerinis-ginekologas
kabinetas Nr. 201

Milda Strakšienė

12.30 – 15.10

12.30 – 15.10

12.30 – 15.10

12.30 – 15.10

12.30 – 15.10

Reabilitologė
kabinetas Nr. 3

Dalia Murauskienė

10.20 - 15.50

10.20 - 15.50

10.20 - 15.50

10.20 - 15.50

10.20 - 15.10

Reabilitologė
kabinetas Nr. 2

Vyda Knyzelienė

10.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 13.30

10.30 – 17.00

8.00 – 13.30

 

 

 

 

 

 

savivaldybe



e-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga