Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

 

Dabartinės Šilutės ligoninės istorija prasidėjo 1892 m. spalio 10 d., kai kairiajame Šyšos upės krante, prie Rusnės plento, Šilutės dvarininko Hugo Šojaus (Scheu) dovanotame žemės sklype buvo pastatyta ir iškilmingai atidaryta nauja mūrinė ligoninė.

Viešojoje įstaigoje Šilutės ligoninėje, turinčioje 165 lovas, yra Chirurgijos, Traumatologijos, Reanimacijos ir intensyvios terapijos, Vidaus ligų, Vaikų ligų, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriai. Be jų ligoninėje veikia Priėmimo-skubios pagalbos skyrius, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius, Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnyba, Hemodializės, Radiologijos skyriai, Klinikinė diagnostinė laboratorija, Konsultacinė poliklinika.

Viešoji įstaiga Šilutės ligoninė yra licencijuota, ne pelno siekianti nacionalinės sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti antrinio lygio sveikatos priežiūros paslaugas ne tik Šilutės rajono, bet ir Pagėgių savivaldybės gyventojams.

Mūsų vizija – tai antro lygio daugiaprofilinė gydymo įstaiga, nuolat siekianti sveikatos priežiūros kokybės ir optimalių darbo sąlygų darbuotojams.

Mūsų misija – teikti pacientams saugias, mokslu pagrįstas, kokybiškas, atitinkančias pacientų poreikius ir interesus sveikatos priežiūros paslaugas; užtikrinti pacientų privatumą, žmogiškąją pagarbą ir orumą; optimaliai išnaudoti savo galimybes, techninius ir finansinius resursus; prisiimti visą atsakomybę už ligoninės teikiamas sveikatos priežiūros paslaugas žmonėms; siekti aukštų darbo standartų ir efektyvumo.

VšĮ Šilutės ligoninėje įstaigoje dirba daugiau kaip 360 darbuotojų, iš jų virš 65 gydytojų, 160 sveikatos priežiūros specialistų. Šilutės ligoninės medikai daro viską, kad Šilutės rajono gyventojai čia pat netoli savo namų, gautų visapusišką, kvalifikuotą ir specializuotą priežiūrą. Mūsų medikai tobulinasi įvairiose medicinos įstaigose, vyksta į tarptautinius seminarus ir konferencijas.

Mūsų ligoninėje vidutiniškai per metus gydosi virš 6000 stacionarių pacientų iš Šilutės rajono, kitų Lietuvos apskričių, atliekama daugiau kaip 2000 operacijų, apsilankymų skaičius pas gydytojus specialistus viršija 82.000 per metus.

Paskutiniaisiais metais daug nuveikta tobulinant medicininių paslaugų kokybę, diegiant naują įrangą, gerinant darbuotojų socialines garantijas bei darbo sąlygas.

Įgyvendinus Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos biudžeto lėšomis finansuojamą Šilutės ligoninėje teikiamų paslaugų kokybės gerinimo projektą, rajono pacientams pagerėjo ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo - skubios pagalbos, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybė ir prieinamumas, pradėtos teikti dienos chirurgijos paslaugos.

 

Įstaigoje yra visos galimybės teikti kokybiškas reabilitacijos paslaugas su modernia fizioterapine aparatūra. 2012 m. iš Europos Sąjungos gautų lėšų įrengtas naujas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius, Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos tarnyba. Pagerėjo Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus medicinos personalo darbo sąlygos. Naujos lovos, pakėlimo įrenginiai, dušo vežimėliai ir kėdės palengvino slaugomų pacientų priežiūrą. Atnaujintos Konsultacinės poliklinikos patalpos, instaliuotas naujas skaitmeninis rentgeno diagnostikos aparatas.

Šiuo metu vykdomas projektas, kurio dėka bus praplėsta elektroninės sveikatos sistema.

Įgyvendinus projektą bus įdiegta elektroninio medicininio įrašo (EMĮ) sistema, kuri užtikrins pacientų ligos istorijos įrašų sukūrimą, medicininių tyrimų analizės elektroninių centrų bei pacientų sveikatos stebėsenos sistemų vystymą bei saugų ir greitą apsikeitimą medicininiais duomenimis elektroninėje aplinkoje. Ši sistema bus integruota į nacionalinę duomenų bazę.

Projekto, skirto vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimui dėka, kurį mūsų ligoninė įgyvendino kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikoms, įsigyta trečios klasės ultragarsinė aparatūra, ilgalaikio EKG sekimo įranga ir reanimacijos lovos kompleksas.

Mes siekiame užtikrinti, kad Šilutės rajono žmonės gautų kokybišką gydymą, kad kuo daugiau asmens sveikatos priežiūros paslaugų būtų teikiama arti namų. Šiais permainų laikais mūsų ligoninė pasiruošusi įvairiems iššūkiams. Norime dirbti gerai, tobulėti, padėti pacientams.

Kviečiame visada drąsiai kreiptis pagalbos, pasitikėti mūsų medikais.

 

 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

Ligoniu kasa

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

 

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p.:  padeka(eta)silutesligonine.lt

 >>

 

Ligonines-Zemelapis