Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Padėkos

Padėkos
------------------------------

Padėka Šilutės ligoninės Vaikų ligų skyriaus personalui

Šis birželis mūsų šeimai, gyvenančiai Vilniuje, buvo kitoks. Esu kilusi iš Juknaičių, Šilutės rajono. Kaip visada, šiemet, birželio mėnesį, su savo dviem sūnumis – dešimtmečiu Kasparu ir šešiamečiu Jokūbu – atostogavau tėviškėje. Taip jau nutiko, kad per atostogas vyresnysis sūnus Kasparas sukarščiavo, prastai jautėsi, todėl teko kreiptis į Šilutės ligoninę. Joje praleidome penkias dienas.

Kasparo šeimos vardu nuoširdžiai norime padėkoti visam Vaikų ligų skyriaus personalui už begalinį rūpinimąsi, priežiūrą, dėmesį ir pagalbą slaugant sūnų.

Ypatingos padėkos nusipelnė sūnų gydžiusi gydytoja – Skyriaus vedėja, vaikų ligų gydytoja ir vaikų pulmonologė Vaidilutė Intienė. Miela Gydytoja, ačiū Jums už profesionalumą, skirtą laiką, rūpestį, geranoriškumą ir supratingumą gydant sūnų Kasparą.

Visiems Jums sveikatos linkėdama,

Kasparo mama – Sonata Vaičiakauskienė

------------------------------

Visada smagu sutikti profesionalą, ypač - gydytoją, ypač - šiais neramiais laikais polikllinikose, kur "dauguma pacientų nervina gydytojus". Sarkazmas, aišku, nėra labai teigiamas santykis, bet kartais nelengva eilėse prie kabinetų, visiems reikia didelės kantrybės. Užtai ypatingai džiaugiuosi tokia gydytoja kaip Dangira Padimanskienė, kuri dirba labai susikaupusi, nesistengia niekam patikti, neskuba ir kantriai ieško ligos priežasties, nesusireikšmindama pati ir nesumenkindama problemos. Linkiu visiems gydytojams tobulėti, pamatyti save iš šalies ir saugoti savo gerą vardą.

Pagarbiai,
Aušra Šlažienė

 ------------------------------

 Sveiki,

Esu labai dėkinga Šilutės ligoninės personalui už pakitusį požiūrį į pacientą. Pradedant greitosios pagalbos komanda, kuri atvyko operatyviai ir profesionaliai suteikė pirmąją pagalbą.
Priimamojo skyrius, taip pat maloniai ir profesionaliai nukreipė pas reikiamus specialistus, kurie visapusiškai nustebino savo nuoširdžiu rūpesčiu, greita reakcija ir profesionaliu požiūriu. Man ne tik buvo suteikta visa medicininė pagalba, bet ir pasirūpinta mano asmenine gerove.
Chirurgas Tomas Grenoveckas bei akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėjas Arvydas Savulionis pasiūlė net keletą variantų, kad man ir mano naujagimiui būtų suteikta visapusiška pagalba bei užtikrinta komforto zona ligoninėje. Esu labai dėkinga už profesionalumą, rūpestingumą, geros nuotaikos palaikymą bei ramybę, kurią sugebėjo užtikrinti gydytojas T. Grenoveckas.
Džiaugiuosi, kad Šilutės ligoninės personalas yra profesionalus bei atsižvelgia į paciento individualią situaciją. Tuomet jautiesi ramus ir saugus. O tai, matyt, svarbiausia ištikus bėdai.

Pagarbiai,
Viktorija Binkulienė

 

 

------------------------------

Padėkas siūsti el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Ligoniu kasa

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga


Padėkos
 

-------------------------

Dėkojame Chirurgijos-traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą ir rūpestingumą. Linkime Jums ir kitiems Šilutės ligoninės darbuotojams sėkmės.

Pacientai 

  >>

-------------------------

Padėkas siųsti
el.p. padeka@silutesligonine.lt

 

 

Ligonines-Zemelapis