Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Valdininkų sveikinimai Vidaus ligų skyriaus atidarymo proga

SveikinaBirželio 13 dieną Šilutės ligoninėje vyko atnaujinto Vidaus ligų skyriaus atidarymas. Šia proga ligoninės kolektyvo pasveikinti atvyko Šilutės raj. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis bei buvęs LR Seimo narys Kęstas Komskis.

Savivaldybės meras pasidžiaugė, kad vis tik pavyko atnaujinti Vidaus ligų skyrių, kuris nebuvo dar remontuotas nuo pat 1977-ųjų. V. Laurinaitis personalui linkėjo darnaus darbo, o teikiant kokybiškas paslaugas pacientai skyriuje sveiktų greičiau.

Atidarymo metu atvykusiems Savivaldybės vadovams gražius žodžius tarė ir ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus. Svečiams dėkojo už pagalbą, supratimą, už nuoširdų rūpinimąsi ligonine. „Ačiū visiems už paramą ir palaikymą. Darbuotojams labiausiai esu dėkingas, nes tuo metu kai vyko remontas dirbome vieningai. Nepaisant visko, šiandien turime gražų naują skyrių. Nors iki tobulumo dar trūksta. Dėkoju kolektyvui, kad čia dirbame, o politikams – kad supranta ir palaiko“, - dėkojo ligoninės vadovas D. Steponkus. 

Nors remonto darbai truko ne vieną mėnesį, tačiau jau nuo šių metų gegužės 1-osios personalas ir pacientai džiaugiasi šviesesniu, atnaujintu skyriumi: buvo pakeisti šildymo vamzdynai, elektros tinklai, buitinių nuotekų komunikacijos, įrengtos naujos vėdinimo ir apsaugos sistemos, atnaujintos sienos, pakeistos durys ir langai. Svarbu tai, kad ne tik palatose, bet ir sanitarinėse patalpose yra įvesti iškvietimo mygtukai.

2016-aisiais ligoninėje buvo pradėtas Vidaus ligų ir Neurologijos skyriaus remontas, sujungiant šiuos du atskirus skyrius į vieną. Tokia pertvarka atitinka 4-ąjį Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos restruktūrizavimo etapą, kuriame numatyta bendrus Neurologijos ir Vidaus ligų skyrius steigti visose šalies ligoninėse.

Po remonto skyriaus patalpos buvo praplėstos: dabar jose yra 49 lovos - nervų ligomis sergantiems žmonėms skirta 3 lovomis daugiau. Šiuo metu Vidaus ligų skyriuje dirba 5 vidaus ligų gydytojai, 2 neurologės, 15 slaugytojų, 8 slaugos padėjėjos ir ūkio reikalų tvarkytoja.

Vidaus ligų ir Neurologijos skyrių remontui 300 tūkst. eurų gauta iš Valstybės investicijų programos.

 

 
VšĮ Šilutės ligoninės visuomenės informavimo specialistė
Viktorija Skutulienė
 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje  laisvų vietų nėra.
Kreipkitės tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga