Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujasis ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia: „Svarbu paciento ir gydytojo bendradarbiavimas"

G DruliaVšĮ Šilutės ligoninės kolektyvą papildė naujas gydytojas ortopedas-traumatologas Gintaras Drūlia. Po rezidentūros Kaune, jis savo gydytojo karjerą pradėjo Pasvalio ligoninėje. Anot jo, Pasvalys gražus miestas ir dirbti ten puikiai sekėsi, tačiau nusprendė su šeima vis tik laimės ieškoti svetur. „Širdis mus atvedė į pamario kraštą – žmonės kitokie ir gamta unikali. Tiesa, visada norėjome būti arčiau jūros, todėl ilgai nesvarstėme. Aišku, suviliojo ir laisva darbo vieta Šilutės ligoninėje“, - pokalbio metu atviravo G. Drūlia.

 

Gintaras Drūlia gimė ir augo Garliavoje, netoli Kauno. Mokykloje jam gerai sekėsi visi dalykai, todėl baigęs vidurinę, pasirinko medicinos studijas ortopedo-traumatologo specialybę Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Gydytojas pasakojo, kad savo sprendimu, tapti gydytoju, niekada nedvejojo. Mat jei reikėtų vėl pakartoti visas medicinos studijas, tai jis taip ir padarytų. „Visada gyvenime prieini prie tokių esminių klausimų: ko nori iš gyvenimo arba ką nori jame nuveikti? Tai aš jaučiau, kad noriu padėti kitiems. Nors ne visiems gali padėti, tačiau norisi bent prie to prisidėti. Aišku, man ir įdomi medicina, o dar labiau - traumatologijos sritis“, - sakė pašnekovas.

Pasak jo, tai viena vyriškiausių medicinos sričių, kurioje reikia loginio mąstymo, greitų sprendimų. G. Drūlia pasakojo, kad tai jam panašu į lego konstruktorių. Mat yra žinoma, kaip viskas atrodo, turi dalis ir reikia padaryti taip, kaip buvo.

Pokalbio metu gydytojas prisiminė ir rezidentūros metus, kai dirbo Kauno klinikose. Ten susidūrė ir su įvairiomis sudėtingomis operacijomis, su dideliu srautu ligonių. „Kai per dieną plūsta minia pacientų, gydytojams nelieka laiko paprastam šiltam bendravimui su žmogumi. Man tai itin svarbu – geriau perprasti kiekvieno paciento bėdas, su jais pasikalbėti, o tai dažnai atskleidžia ir kitas ligos priežastis. Žinoma, tada pacientas labiau pasitiki gydytoju, kas dažnai nulemia sėkmingesnį gydymą. Viskas priklauso nuo bendradarbiavimo – jei pacientas įsiklauso, kas jam sakoma ir laikosi nurodymu, tai tik pačiojo labui“, - įsitikinęs G. Drūlia. Jis pridūrė, kad visada džiaugiasi matydamas savo pacientus išeinančius iš ligoninės savo kojomis. Anot jo, tada žinai, kad padarei viską, ką tuo metu galėjai padaryti geriausio.

Nors gydytojas Šilutės ligoninėje dirba vos dvi savaites, tačiau jaučiasi savas. Pasak pašnekovo, džiaugiuosi savo sprendimu dirbti Šilutės ligoninėje. G. Drūlia jau susipažino su kolegomis ir savo pacientais. „Kolektyvas draugiškas, neatsisako padėti ar patarti. Tiesa, reikia laiko priprasti prie ligoninės, prie jos sienų ir ilgų koridorių, tačiau juk viskas su laiku. Šiuo metu darbo nemažai, todėl tikiuosi, kad jo bus ir vėliau“, - atviravo ortopedas-traumatologas.

Parengė:
Viktorija Skutulienė
Visuomenės informavimo specialistė
VšĮ Šilutės ligoninė

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga