Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ALGIMANTAS ČEPONIS

(1952– 2017)
Visada Žemėje per maža gerų žodžių - meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių... Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame užgniaužę juos širdyse... J. Marcinkevičius

 Skaudi netektis palietė artimuosius, draugus, bendradarbius – po sunkios ligos, spalio 3 d., užgeso ilgamečio, visų gerbiamo gydytojo chirurgo Algimanto Čeponio gyvybė.

Algimantas Čeponis gimė 1952 m. sausio 1 d. Biržuose. 1975-aisiais baigė Kauno medicinos institutą, o 1983 m. pradėjo dirbti Šilutės rajono centrinėje ligoninėje Chirurgijos skyriuje gydytojo chirurgo-vedėjo pareigose. Juo dirbo 33 metus. Vėliau tapęs Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi, ligoninėje liko dirbti gydytoju chirurgu.
Algimantas Čeponis buvo atsakingas, atsidavęs savo darbui, mėgstamas kolegų ir gerbiamas pacientų. Jis pirmasis Šilutės ligoninėje pradėjo daryti laparoskopines operacijas. „Jis turėjo gerą ranką – operacijos jam sekėsi puikiai. Matyt Dievo apdovanotas...“ - prisimena chirurgas Vytautas Žvirblis.
Paslaugus, draugiškas, supratingas bei geras mokytojas, kuris mokėjo išklausyti, suprasti, užjausti ir padėti – tokį Algimantą Čeponį atsimena kolegos.
Jis kiekvienam besikreipiančiam pagalbos rasdavo gerą ir padrąsinimą žodį. Algimantas Čeponis buvo rūpestingas tėvas užaugino du sūnus ir vieną dukrą.
Netekome darbštaus, išmintingo, dalykiško gydytojo ir kolegos. Jo trūks ne tik šeimai, kolegoms, bet ir pacientams. Algimanto Čeponio atminimas išliks artimųjų ir visų jį pažinojusiųjų širdyse.


VšĮ Šilutės ligoninės bendruomenė

 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga