Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninės gydytojų profesionalumas nuvijo mirtį

"Šilutės ligoninės gydytojai mane ištraukė iš ano pasaulio. Nėra žodžių, kuriais galėčiau apsakyti savo dėkingumą. Lenkiuosi jiems už išgelbėtą gyvybę, už tai, kad vėl esu su savo šeima ir artimaisiais", - sakė šilutiškis Petras Doržėjevas.

 

Jis skiria padėką Šilutės ligoninės gydytojui urologui Edgarui Padimanskui, gydytojui chirurgui Algiui Starkui ir visam medikų kolektyvui.

“Tas lietingas, vėjuotas rudens rytas nebuvo malonus, bet nieko bloga nežadėjo. Iš vakaro buvau žmonėms sutvarkęs šildymo sistemą, tad ruošiausi į objektą pasiimti įrankių. Žmonės mano darbu buvo patenkinti. Čiupau sunkų aparatą, įsidėjau į automobilį ir grįžau į Šilutę. Visiškai neįtariau, kad tas nelemtas kilstelėjimas atves mane per žingsnį iki mirties.

Grįžęs jaučiausi pavargęs, buvo šiek tiek negera-pykino. Atsiguliau – pagalvojau, kad praeis. pailsėti nepavyko. Užėjo tokie nežmoniški pilvo skausmai, kad tiesiog temo akys, nebesiorientavau aplinkoje. nepadėjo jokie skausmą malšinantys vaistai.

Pakliuvau į Šilutės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, atskubėjo budintis gydytojas E. Padimanskas. Jis padarė kraujo tyrimus, reikiamas nuotraukas – visi rodikliai buvo idealūs. Skausmas jau buvo aprimęs, todėl norėjau keliauti namo. Bet, kaip dabar suprantu, gyd. E. Padimansko intuicija sakė ką kita: jis liepė man dar luktelti skyriuje – maža kas…

Netrukus jo abejonės pasitvirtino – vėl užėjo baisūs skausmai. Dabar nebepamenu, kokių žodžių lavina plūdo iš manęs skausmas – jis buvo galingesnis už protą…

Gyd. E. Padimanskas iškart paguldė mane į Chirurginį skyrių ir skubiai išvietė iš namų skyriaus vedėja A. Starkų. Šių dviejų puikių gydytojų komanda, jų operatyvūs, teisingi sprendimai išgelbėjo mane nuo mirties. Ant operacinės stalo paaiškėjo, kad man prie pat skrandžio atplyšo dvilikapirštė žarna. Teko perpilti kraują, gelbėti vidaus organus.

Išgyvenau ir už išgelbėtą gyvybę esu begalo dėkingas visam Chirurginio skyriaus personalui ir TIKRIEMS GYDYTOJAMS E. Padimanskui ir A. Starkui. Lenkiu prieš Jus žilą savo galvą.

Žiūriu dabar per ligoninės langą į rudeninę Šilutę ir galvoju, kad galėjau jos nebematyti. Jei ne šie savo darbui atsidavę gydytojai profesionalai, mano artimieji būtų sutikę pačią skaudžiausią lapkričio 1-ąją…”

,,Šilutės Naujienos”inf.

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga