Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Garsus šalies chirurgas lankėsi Šilutės ligoninėje

profesoriusPaskutinę gruodžio savaitę VšĮ Šilutės ligoninėje svečiavosi garsus šalies onkologas, chirurgas prof. Narimantas Evaldas Samalavičius. Šio susitikimo metu Klaipėdos universitetinės ligoninės chirurgijos departamento vadovas ligoninės gydytojams, kitų sričių specialistams pasakojo apie storosios žarnos vėžį, gydymo metodus.

 

N. E. Samalavičius – žinomas chirurgas, atlikęs eilę unikalių operacijų pirmą kartą lankėsi Šilutės ligoninėje. „Šilutės ligoninė yra pakankamai stambus vienetas tiek savo darbų apimtimi, tiek specialistų, kurie įstaigoje dirba. Man paliko gera įspūdį Jūsų regioninė ligoninė, kuri gali teikti kokybišką pagalbą ir yra aprūpinta pakankamai nebloga įranga. Žinoma, džiugina, kad įstaiga turi patyrusių gydytojų ir jaunų specialistų, gydytojų būrį. Tai labai svarbu”, - savo nuomonę apie Šilutės ligoninę išsakė chirurgas. Profesoriaus teigimu, šiame krašte ligoninė turi didelę prasmę ir didelę ateitį.

Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus tikisi, kad šis profesoriaus vizitas sustiprins iki šiol vystomą glaudų bendradarbiavimą su Klaipėdos universitetine ligonine. „Klaipėdos universitetinė ligoninė visada garsėjo pagalba onkologiniams pacientams. Todėl džiugu, kad mūsų partneriai, padarė didelį proveržį teikiant chirurginę pagalbą onkologinėje srityje. Profesoriaus vizitas mūsų įstaigoje buvo prieš tai buvusių konferencijų, susitikimų tąsa. Susitikimas su chirurgu įprasmino ateities planus tolimesniam bendradarbiavimui, kad pacientu, sergančiu onkologine liga, būtų tinkamai pasirūpinta“, - nuomonę išsakė Šilutės ligoninės vyr. gydytojas.

 

Parengė:
VšĮ Šilutės ligoninės
visuomenės informavimo specialistė
Viktorija Skutulienė

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga