Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Advento laikotarpiu atidaryta ir pašventinta koplyčia

klebonas-su-vadovuGruodžio 15-oji VšĮ Šilutės ligoninės bendruomenei bei pacientams įsimintina diena. Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje atidaryta koplytėlė, kurią pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius. Klebonas džiaugėsi, kad naujoji koplyčia atidaryta Advento laikotarpiu.
„Koplyčia – tai vieta, kai žmogus atėjęs gali susitaikyti su Dievu, išsipasakoti, išsivalyti savo vidų, įgauti ramybės ir stiprybės. Kiekvieno žmogaus laukimas ateisiančio Jėzaus į širdį atneša ramybę, santarvę ir paprastumą. Koplyčia - vieta, kur mes visi gauname dvasios ramybę, Dievo palaimą“, - prieš ceremoniją kalbėjo klebonas. Jo teigimu, tai ypatinga vieta, kurioje galės pabūti kiekvienas ligonis dar prieš šv. Kalėdas.

 

Prieš ceremoniją prie koplyčios durų būriavosi visi skyriuje gydęsi ligoniai bei gydymo įstaigos specialistai. Vieni norėjo klebonui paspausti ranką, su juo susipažinti ar pasikalbėti, kiti – išpažinti savo nuodėmes... Pacientai džiaugėsi, kad ligoninėje pagaliau yra vieta, kurioje galės pasimelsti, pabūti vieni su Dievu – rasti ramybę.
Tądien naujos koplyčios atsiradimu įstaigoje džiaugėsi ne tik ligoninės bendruomenė, pacientai, bet ir šios koplyčios sumanytojas, Ramūnas Poška. Kaip jis pats sakė, jei kitiems smagu, tai paslapčia man dvigubai smagiau.

Priklausantis maldos grupei „Marijos legionas“ Ramūnas Poška kalbėjo, jog ankščiau ne kartą jam teko vykti į ligoninę su kunigu pas sergančiuosius. Kaskart atvykęs į įstaigą ir bendraudamas su ligoniais, jis įsitikindavo, jog pokalbiai su kunigu žmonėms yra svarbūs. „Kiekvieną kartą atvažiuodamas aš mačiau, jog yra labai daug žmonių norinčių pasikalbėti su kunigu, išpažinti nuodėmes ar, tokiu būdu, pabūti arčiau Dievo. Kartą aš paklausiau pacientų, ar būtų norinčių pasimatyti su kunigu. Kai susidarė grupė žmonių, mums atsitiktinai kilo mintis, jog reikia ligoninėje koplyčios. Juk ne visi gali nuvykti į bažnyčią, todėl tai vieta, kurioje nuo šiol galės pabūti visi arčiau Dievo. Šiandien aš gėriuosi, matydamas laimingų žmonių veidus“, - atskleidė šilutiškis.

Gruodžio 21 dieną, ketvirtadienį ligoninėje įvyko pirmosios šv. Mišios.

Parengė:
VšĮ Šilutės ligoninės
visuomenės informavimo specialistė
Viktorija Skutulienė

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga