Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninė – patraukli jauniems gydytojams, specialistams

DvieseKaip žinia, praėjusiais metais Šilutės ligoninės kolektyvą papildė gausus būrys jaunų gydytojų, specialistų. Tačiau gydymo įstaiga domisi ir baigiantys būsimieji gydytojai. Tuo įsitikinome vasario 28-ąją Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) vykusiame kasmetiniame renginyje „Ateitį planuok šiandien”. Tai renginys skirtas studentams susipažinti su potencialiais darbdaviais, pabendrauti su galbūt būsimais kolegomis ar sužinoti apie praktiką. Tačiau tai išskirtinė galimybė ir įmonių ar įstaigų delegatams pristatyti savo veiklą, darbuotojų karjeros galimybes. Renginyje pirmą kartą dalyvavo ir Šilutės ligoninės atstovai.

 

Tądien LSMU studentams, ieškojusiems informacijos apie praktiką ir įsidarbinimą, rinktis tikrai buvo iš ko: į LSMU Farmacijos fakultetą atvyko net 25 įmonių, organizacijų, įvairių tarnybų atstovai, kurie buvo pasirengę užkariauti studentų širdis savo pasiūlymais. Tarp jų ir Šilutės ligoninės chirurgas, naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas kartu su Audito grupės vadovu Mariumi Bartkumi. Tą dieną prie įstaigos reklaminio stendo nuolat būriavosi studentų grupelės, kuriems buvo smalsu išgirsti, ką gali pasiūlyti regiono ligoninė. Valandų valandas su būsimais gydytojais ir kitų sričių atstovais buvo diskutuojama apie internatūros, rezidentūros ir darbo galimybes ligoninėje. Ne vienas studentas susidomėjo Šilutės ligonine. Mat bukletus apie įstaigą ir su kontaktais išgraibstė akimirksniu.

Renginio metu universitete studijuojantį jaunimą drąsino LSMU absolventų, šiandien dėstančių universitete –  Ryčio Misiukevičiaus, prof. Mindaugo Stankūno, lektorės Giedrės Vokietytės įžvalgos ir pranešimai.
Renginys vyko per du fakulteto aukštus, kuriuos užpildė akademinė bendruomenė. Tądien buvo akivaizdu, jog studentai aktyviai ieško darbo vietų ar papildomų veiklų, kuriose galėtų save išbandyti.

foto1 1

Su gydytoju chirurgu T. Grenovecku (kairėje) urologijos specialybės rezidentas Žilvinas diskutavo apie Šilutės ligoninėje atliekamas laparoskopines operacijas. Platus jų spektras paliko įspūdį.

Vytenisfoto2

Medicinos fakulteto pirmo kurso studentas Vytenis (kairėje) irgi domėjosi karjeros galimybėmis Šilutės ligoninėje. Jis planuoja įstaigoje atlikti internatūros praktiką.

foto4

Ne vienas studentas domėjosi karjeros galimybėmis Šilutės ligoninėje. Mat bukletus apie įstaigą ir su kontaktais išgraibstė akimirksniu.

Foto3

Tądien Šilutės ligoninės  palaikyti atėjo ir šilutiškė Kristina (viduryje), kuri baigusi mokslus galbūt grįš į gimtąjį kraštą – dirbti. 

 

 

 


Viktorija Skutulienė
visuomenės informavimo specialistė
VšĮ Šilutės ligoninės

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga