Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sveikinimai chirurgui Vytautui Žvirbliui

1VšĮ Šilutės bendruomenė padėkojo gydytojui Vytautui Žvirbliui už ilgametę darbo patirtį vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai. Tiesa, gydytojas atsisveikina su užimtomis pareigomis, tačiau ne su įstaiga: kaip ir iki šiol jis dirbs chirurgu. Konkurso būdu jo vietą užėmė kolega chirurgas Tomas Grenoveckas.

 

Kolegų sveikinimai
Pirmasis sveikinimo žodį tarė ir kartu su juo 12 metų išdirbęs ligoninės vadovas Darius Steponkus: „Dėkoju už darbą kartu, už požiūrį, pamokymus, supratimą, o labiausiai – už patriotiškumą. Jūs esate ligoninės patriotas, daug dėl jos padaręs. Ačiū už viską ir linkiu sveikatos“.
 
Jam antrino ir kiti kolegos. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė pabrėžė, jog visada su gydytoju buvo smagu, ramu dirbti, o jo priimti teisingi sprendimai, sunkiu metu ištarti žodžiai buvo nuoširdūs ir tariami su meile. „Atsimenu tavo darbo, vadovavimo pradžią: buvo tikrai sunku, tačiau meilė žmogui padarė labai daug. Puikiai visus metus vadovavai ir dirbai vyr. gydytojo pavaduotoju. Kolega, atlikai didžiausią ir dabar atlieki kiekvieno žmogaus misiją – gyvenimą. Tai yra tarnystė žmogui“, - viso skyriaus vardu dėkojo gydytoja A. Pikžirnienė ir skyrė V. Žvirbliui šiuos poeto Justino Marcinkevičiaus žodžius: „Turėtum jaust, kad mylimas esi,/Žmogau, pasaulio angele ir paukšti,/Kad mylimas esi vandens ir oro,/Dienos ir vakaro, nakties ir ryto,/Visų viršūnių savo ir bedugnių./Turėtum jaust, kad mylimas esi“.
 
Kartu su V. Žvirbliu 15 metų dirbo ir kolega, laikinai einantis Traumatologijos skyriaus vedėjo pareigas, Viktoras Šileikis. Tądien jo ištarti žodžiai pradžiugino chirurgą. Kaip jis teigė, V. Žvirblis sveikinamas ne su tuo, jog puikiai visus 20 metų dirbo vyr. gydytojo pavaduotoju, mat jau visi su tuo pasveikino. Tačiau dėl to, jog pagaliau sugrįžo į šeimą, pas savo kolegas kaip gydytojas chirurgas. „Kai atsigręžiu atgal, pamenu, gydytojas mūsų krašte buvo vadinamas cerberiu. Pasirodo pagal graikų mitologiją cerberis – dievybė šuns kailyje su trimis galvomis saugantis gerovę. Tai jūs mūsų ligoninės gerovę tikrai saugojote“, - šiais žodžiais padėkojo ir nuo visų kolegų įteikė Magnolijos medį V. Šileikis. Po įsimintinų sveikinimo žodžių, gėlių puokštę V. Žvirbliui įteikė ir naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas T. Grenoveckas, kuris neslėpė, jog gydytojas jam  autoritetas. Jo teigimu, jausdamas didelę pagarbą, sunku užimti naujas pareigas. „Jus esate protingas žmogus, kuriuo visada galima pasikliauti.  Aš stengsiuos būti tokiu pat teisingu žmogumi ir puikiu vyr. gydytojo pavaduotoju. Jūs sukaupėte didelę patirtį, todėl aš dar daug turiu dirbti, kad pasiekčiau tiek, kiek jūs pasiekėte“, - pažadėjo naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai.
 

Parengė
Viktorija Skutulienė
Visuomenės informavimo specialistė

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje nėra laisvų vietų.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga