Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Susitikimas su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga

visiGegužės 25-ąją Seimo konferencijų salėje įvyko Seimo Sveikatos reikalų komiteto kartu su Sveikatos apsaugos ministerija ir asociacija ,,Sveikatos forumas“ organizuojama tarptautinė konferencija „Lietuvos sveikatos sistemos efektyvumas ir tvarumas“.

 

Konferencijoje dalyvavo VšĮ Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus, jo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas, Audito grupės vadovas Marius Bartkus.

Tądien aptarti pagrindiniai iššūkiai, kylantys siekiant pagerinti Lietuvos sveikatos sistemos efektyvumą ir tvarumą, pristatytos prioritetinės sveikatos politikos kryptys bei susitarta dėl konkrečių veiksmų ateityje.

Europos Komisijos pranešimą „Žvilgsnis į ES šalių sveikatos būklę – ar teisingu keliu eina Lietuva?“ skaitė Vytenis Povilas Andriukaitis, ES komisaras atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, Lietuvos Sveikatos sistemos apžvalgą ir EBPO leidinį apie Lietuvos sveikatos sistemą pristatė EBPO Sveikatos departamento vyriausioji ekonomistė Agnès Couffinhal.

Įžvalgomis apie Lietuvos sveikatos sistemą pasidalino Mykolo Romerio universiteto Politikos mokslų instituto profesorė, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų direktorė medicinai ir slaugai Danguolė Jankauskienė ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius.

Konferencijos metu PSO atstovas iš Barselonos biuro sveikatos sistemų stiprinimui Tamás Evetovits skaitė pranešimą „Ar gyventojai pajėgūs mokėti už sveikatos priežiūrą? Aprėptis, prieinamumas ir finansinė apsauga Lietuvoje“.

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga