Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VšĮ Šilutės ligoninėje pokyčiai - reanimacijos ir operacinės bloko įkūrimas

„Siekdami pagerinti ir užtikrinti kokybišką sveikatos priežiūrą viesiems Šilutės raj. gyventojams, planuojame įkurti reanimacijos ir operacinės bloką viename aukšte“, - apie pasikeitimus kalbėjo VšĮ Šilutės ligoninės vadovas Darius Steponkus, kuris atskleidė, jog tai sena gydymo įstaigos svajonė.

Netrukus bus pradėti perkėlimo darbai – operacinė įsikurs greta Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus esančiose patalpose. Šie pokyčiai džiugina ne tik gydymo įstaigos vadovybę, bet ir anesteziologus-reanimatologus bei operacinės personalą.

„Džiaugiamės šiais planais, nes palengvės operacinės personalo darbas, o pacientams bus užtikrintos kokybiškesnės paslaugos“, - sakė operacinės vyr. slaugytoja Zelma Lakštinienė.

Teigiamai pokyčius vertina ir Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė. Jos teigimu, iškilus kritiniai situacijai, kuomet anesteziologas-reanimatologas privalo prisistatyti į operacinę, tai padarys kur kas greičiau nei iki šiol. Mat operacinė yra įsikūrusi trečiame aukšte, o personalas kitame. „Nuo šiol mes būsime šalia, viename aukšte ir tai palengvins operacinės personalo ir anesteziologo-reanimatologo darbą. Įsteigus viename aukšte operacinės ir Reanimacijos-intensyvios pagalbos skyriaus bloką, anesteziologas – reanimatologas būtinumui esant bus greičiau pasiekiamas iš skyriaus į operacinę ir atvirkščiai“, - aiškino skyriaus vedėja A. Pikžirnienė.

Operacinės blokas kartu su personalu įsikurs buvusiame Akušerijos skyriuje. Gimdyklos patalpos yra įrengtos pagal visus operacinės reikalavimus, todėl anot A. Pikžirnienės, buvusios gimdyklos bus performuotos į operacinę su nedidelėmis sąnaudomis. 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga