Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Būsimieji gydytojai renkasi Šilutės ligoninę

praktikantasŠilutės ligoninė patraukli jauniems gydytojams, specialistams, mat, anot vadovybės, kasmet norinčių įsidarbinti sulaukiama vis daugiau. Tačiau panašu, kad ne tik jie domisi gydymo įstaiga, bet ir būsimieji gydytojai. Šiuo metu Šilutės ligoninėje savo noru praktiką atlieka Vilniaus universiteto studentas Adomas Danilevičius.

 

-Trečius metus iš eilės atvyksti į Šilutės ligoninę savanoriškai praktikai. Kodėl?
-Tiesa, praktika nėra privaloma ir juolab, gali rinktis iš įvairių gydymo įstaigų. Aš esu klaipėdietis, o seneliai – iš Šilutės, todėl šis miestas nėra man svetimas. Tai ne pagrindinė priežastis, kodėl esu čia, bet iš dalies lėmė mano pasirinkimą.
Baigęs trečią kursą nesvarsčiau, kur šįkart atlikti praktiką, o tiesiog žinojau, kad noriu sugrįžti į Šilutę. Pirmus kartus mane priemė draugiškai ir jaučiausi laukiamas. Be to, į Pamarį atvyksta ir daugiau būsimųjų medikų, su kuriais pabendraujame.


- Nesumeluosiu sakydama, jog džiaugiesi savo pasirinkimu ir patenkini savo lūkesčius?
-Aš jaučiuosi tikrai gerai. Studijų metu daug skaitome, mokomės iš knygų, tačiau norisi ir praktikos, teorinių žinių pritaikymo, pasimokyti iš profesionalių gydytojų, todėl vasarą ieškome galimybių, kaip įsiliesti į ligoninės gyvenimą. Šią galimybę suteikia iš Šilutės ligoninė. Čia gydytojai, specialistai, kiti darbuotojai draugiški ir suteikia laisvės. Pasitikėjimas, dalijimasis patirtimi - savybės, kurios žavi studentus, todėl ir vėl norime į tokias įstaigas sugrįžti.


-Kur šiuo metu gilini savo žinias?
-Aš keliauju po visus ligoninėje esančius skyrius. Dabar daug laiko praleidžiu su traumatologais, chirurgais, kurie leidžia dalyvauti operacijų metu. Žinoma, stebiu jų darbą ir kartais juos asistuoju. Ankstesniais metais daugiau bendravau su kitais gydytojais. Pavyzdžiui, kai vykdavo žmogaus gaivinimas lėkdavau į Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių, o įvairius kitus atvejus stebėdavau Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, nes ten į pagalbą skuba visų sričių gydytojai, specialistai.


-Kuri sritis tau labiausiai patinka? Kokie ateities planai?
-Apie tai kalbėti man dar anskti, nes dar viskas prieš akis. Be to, mokytis liko daug, todėl stengiuosi domėtis visomis sritimis, tokiu būdu su laiku atsirinksiu, kas įdomu, o kuri sritis mažiau įdomi. Nesivadovauju išankstine nuomone dėl karjeros galimybių užsienyje ar Lietuvoje. Šiuo metu puikiai jaučiuosi gimtame krašte, Lietuvoje...
-Ačiū ir sėkmės!

Kalbino Viktorija Skutulienė, visuomenės informavimo specialistė

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga