Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VšĮ Šilutės ligoninėje atnaujintas Chirurgijos-traumatologijos skyrius

Starkus thumb120 120Rudenį VšĮ Šilutės ligoninės chirugai ir traumatologai pacientus pasitinka atsinaujinusiame skyriuje. Iki šiol veikę atskiri Chirurgijos ir Traumatologijos skyriai sujungti į vieną – Chirurgijos-traumatologijos skyrių. Šilutės raj. gyventojams visa chirurginė pagalba teikiama trečiame aukšte, profesionalių ir kvalifikuotų gydytojų komandos.
 
 
 
Anot Chirurgijos skyriaus vedėjo Algio Starkaus, Šilutės raj. gyventojų skaičius mažėja, todėl šie pokyčiai būtini. Jis aiškino, kad tokie pasikeitimai naudingi gydymo įstaigai ir pacientams. Užtikrinamos efektyvesnės ir laiku suteikiamos sveikatos priežiūros paslaugos.
 
„Neracionalu išlaikyti dideles patalpas ir sprendimai priimti galvojant apie suteikiamų paslaugų efektyvumą mažesnėmis sąnaudomis. Juk kartu su gyventojais mažėja ir suteikiamų paslaugų skaičius”,- apie teigiamus pasikeitimus kalbėjo Chirurgijos-traumatologijos skyriaus vedėjas Algis Starkus pridurdamas, jog dirbdami drauge gydytojai padės ne tik asistuodami vieni kitiems, bet ir suteiks efektyvesnes paslaugas Šilutės raj. gyventojams.
 
Ankščiau Chirurgijos ir Traumatologijos skyriuose buvo po 18 lovų, o nuo šiol pacientams chirurginė pagalba teikiama sujungtame 22 lovų skyriuje. Atnaujintame skyriuje dirba 6 chirurgai, 7 traumatologai, ginekologė ir urologas. Nuo šiol visa chirurginė pagalba teikiama viename skyriuje.
 
Kaip ir iki šiol skyriuje teikiama planinė ir ekstrinė pagalba. Chirurgas informavo, jog pacientų registracija vykdoma savaitę į piekį. Be to, skyriuje teikiamos dienos chirurgijos paslaugos, po kurios pacientas jau po 48 val. išvyksta į namus. „Užsiregsitravęs pacientas atvyksta į ligoninę, mes jį išoperuojame sutartu laiku ir po dviejų dienų jis išvyksta namo. Vienas išvyko po operacijos namo, į jo vietą priimamas kitas, kuris taip pat neužtrunka ilgiau nei dvi dienas“, - sakė gyd. A. Starkus tęsdamas, jog skyriuje dirba stipri gydytojų komanda, o kartu su anesteziologais-reanimatologais ir operacinės darbuotojais darbas vyksta sklandžiai ir efektyviai. Vedėjas pridūrė, kad po stiprių traumų ar sužalojimų pacientai gydymo įstaigoje praleidžia tiek kiek reikia.
 
Chirurgai, traumatologai pacientus konsultuoja kitose gydymo įstaigos skyriuose „Skyriuje dirbantys gydytojai yra dalis viso sudėtingo ligoninės mechanizmo, jie operuoja, prižiūri skyriaus pacientus, vieni konsultuoja pacientus konsultacinėje poliklinikoje, kiti Priėmimo-skubios pagalbos ar Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuose, kiti tam tikromis valandomis endoskopuoja, o sutartu laiku susitinkame operacinėje“, - apie intensyvų darbą pasakojo gyd. A. Starkus. 
 
 
Parengė
Viktorija Skutulienė
visuomenės informavimo specialist
VšĮ Šilutės ligoninė
 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laisvų vietų nėra.
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

Uz-sazininga