Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pacientų ir Šilutės ligoninės darbuotojų patogumui – du nauji liftai

liftas thumb120 120Netrukus VšĮ Šilutės ligoninėje bus atidarytas antrasis naujai įrengtas liftas. Tikimasi, kad naujuoju Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus liftu pacientai ir gydymo įstaigos darbuotojai galės naudotis jau po kelių savaičių. Pirmasis liftas, esantis Vidaus ligų skyriuje, atnaujintas dar pernai. 
 
„Lifte atliekami baigiamieji remonto darbai. Darbininkai puikiai atlieka savo darbą. Tikimės, kad po kelių savaičių juo bus galima naudotis“, - informavo Šilutės ligoninės ūkio administratorius Ramūnas Kuzas. Abu liftus gydymo įstaigoje įrengė UAB „Klaipėdos liftas“. 
 
Šilutės ligoninės administracija dėkoja pacientams ir gydymo įstaigos darbuotojams už kantrybę ir atsiprašo dėl patirtų nepatogumų vykdant liftų remonto darbus. 
 
Naujieji liftai pasižymi ilgaamžiškumu ir elektros sąnaudų ekonomiškumu, yra greitesni, patogesni ir gali aptarnauti daugiau žmonių nei ankstesni. Liftas gali vežti ne daugiau 10 žmonių ir kelti 1275 kg svorį. Be to, liftai įrengti ant poliuretaninių diržų, kurie užtikrina sklandų ir tylų važiavimą. Vieno lifto kaina siekia beveik 70 tūkst. eurų. Liftai finansuojami iš ligoninės lėšų, išsimokant juos per 4 metus. 
 
Senieji liftai gydymo įstaigoje veikė nuo pat 1972-ųjų, todėl juos buvo būtina keisti naujais. Be to, anot Šilutės ligoninės administracijos, naujų liftų įrengimas – Šilutės ligoninės svajonė, kuri netrukus bus įgyvendinta vykdant optimizavimo planą. 
 
Gerinant pacientų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę bei Šilutės ligoninės personalo darbo sąlygas, Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriuje atnaujinti langai, suremontuotos buvusio Traumatologijos skyriaus, pirmame aukšte esančios patalpos, kuriose įsikurs dalis Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientų.  Remonto darbai taip pat atlikti iš gydymo įstaigos lėšų. 
 
„Džiaugiamės, kad remonto darbai į pabaigą. Nekantraujame, kada galėsime įsikelti į naujas patalpas. Tuomet pacientams ir personalui užtikrinsime geresnes sąlygas“, - sakė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Nijolė Ramanauskienė. Planuojama pacientus įkurdinti dvivietėse palatose. 
 
 
 
 
Viktorija Skutulienė
visuomenės informavimo specialistė
 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0