Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pacientų patogumui – dienos stacionaro paslauga

Po ligos ieškote, kur susileisti vaistus? Norite pasitarti ir su gydytoju? Atvykite į dienos stacionarą VšĮ Šilutės ligoninėje!  Ši paslauga teikiama ir vaikams, ir suaugusiems. 

Dienos stacionaro paslauga - tai planinė gydomoji ar diagnostinė asmens sveikatos priežiūros procedūra, kurios metu Šilutės ligoninės specialistai užtikrins pacientų priežiūra iki 8 valandų.  Dienos stacionaro paslauga teikiama tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

„Šia paslauga galės pasinaudoti pacientai, kuriems po ligos taikomas medikamentinis gydymas. Pavyzdžiui, kai pacientui reikia sulašinti lašinę ar susileisti vaistus. Prireikus, pacientai bus konsultuojami gydytojų, specialistų “, - sakė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis.

Nuo šiol pacientams nebereikės ieškoti, kas pasirūpins po ligos jų tolimesniu gydymu. Dienos stacionare Šilutės ligoninės specialistai atliks visas pacientui skirtas procedūras, kurios netruks ilgiau nei 8 valandas. Po procedūros pacientas galės vykti tiesiai į namus ar į darbą. 

 Anot V. Šileikio, tai greita ir patogi paslauga, kuri ypač reikalinga žmonėms. Dienos stacionaro metu pacientas bus prižiūrimas gydytojų, specialistų, bendrosios praktikos slaugytojų, kurie sulašins vaistus ar atliks kitas būtinas jiems procedūras. „Yra atvejų, kai pacientui po ligos reikia leistis vaistus daugiau kaip 3 dienas. Tam pas mus sudarytos visos sąlygos gauti kvalifikuotą ir reikalingą pagalbą“, - sakė vyriausiasis gydytojas.

Norėdami pasinaudoti dienos stacionaro paslauga, su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu atvykite į Šilutės ligoninę. Pacientų patogumui, dienos stacionaro paslaugai galima užsiregistruoti iš anksto. Suaugusiems kreiptis į Vidaus ligų skyrių tel. 610 48, dėl vaikų - į Vaikų ligų skyrių tel. 610 42. 

Dienos stacionare pacientui atliekami reikalingi tyrimai, taikomas medikamentinis gydymas, pagal klinikinę situaciją pacientą konsultuoja kiti gydytojai specialistai, atliekamos gydymo procedūros.

stacionaras

 

 

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0