Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Šilutės ligoninėje didinamos paslaugų apimtys: dirba visi ligoninės skyriai, padidintas gydytojų specialistų konsultacijų skaičius

Šilutės ligoninėje atnaujintas planinių stacionarinių ir ambulatorinių paslaugų teikimas. Pilnu pajėgumu dirba visi ligoninės skyriai, padidintas gydytojų specialistų konsultacijų skaičius. 
 
Atšaukus Lietuvoje karantiną, ir toliau išlieka paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Karantino metu galiojusių suvaržymų nebelieka, tačiau sveikatos priežiūros įstaigų darbui ir toliau taikomi tam tikri apribojimai – žmonių srautų valdymas, saugaus atstumo laikymasis, kaukių dėvėjimas ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygos. 
 
„Koronavirusas niekur nedingo. Jis vis dar yra tarp mūsų, todėl ir toliau svarbu gyventojams būti sąmoningiems ir laikytis visų būtiniausių saugumo priemonių. Ligoninėje taip pat yra taikomi įvairūs apribojimai, taikoma griežta infekcijų kontrolė, tačiau darome viską, kad gyventojams būtų suteikta jiems reikalinga pagalba“, - sakė vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis. 
 
Šiuo metu Šilutės ligoninėje atnaujintos visos sveikatos priežiūros paslaugos, skyriuose daugėja pacientų, didinamas gydytojų specialistų konsultacijų skaičius. Taip pat didinamos planinių operacijų apimtys, įvairių tyrimų – endoskopijų, kompiuterinės tomografijos, radiologinių, laboratorinių – skaičius.
 
Užsiregistruoti pas gydytoją – telefonu arba internetu
 
Gydytojų specialistų konsultacijoms pacientai registruojami telefonu arba internetu. Norinčiųjų skaičius, anot registratorių, didelis, todėl sulaukiama įvairių pastabų dėl patiriamų trukdžių. Per dieną registratorės sulaukia apie 2-3 tūkst. skambučių, todėl prašoma pacientų kantrybės. Pacientai gydytojo specialisto konsultacijai gali registruotis ir internetu, adresu: http://ipr.silutesligonine.lt/. 
 
Pastebima, jog nemaža dalis pacientų užsiregistravę į konsultaciją neatvyksta. Šiais atvejais susidaro tušti tarpai ir pacientų eilės, todėl prašoma apie neatvykimą informuoti Konsultacinės poliklinikos registratores. Tai galima padaryti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 441 610 40. 
 
 
Šilutės ligoninės inf.
 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0