Všį Šilutės ligoninė

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Padėka už paramą Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientams

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai, darbuotojai nuoširdžiai dėkoja visiems pacientų artimiesiems, geros valios žmonėms už paramą įvairiomis higienos ir švaros priemonėmis skyriuje gydomiems ligoniams. 

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, gydomi ypač sunkiai sergantys pacientai, kurių gydymas ir slauga tęsiasi iki 120 dienų. Anot skyriaus vedėjos Nijolės Ramanauskienės, slaugomiems pacientams yra skiriamos sauskelnės, kitos slaugos priemonės, tačiau jų sunaudojama kur kas daugiau. Be to, ne visi pacientai sulaukia artimųjų dėmesio ir pagalbos, todėl parama šiems ligoniams pravers labiausiai. 

„Pastaruoju metu vis dažniau sulaukiame įvairios pagalbos iš pavienių asmenų, gydomų pacientų artimųjų. Žmonės neprašomi padovanoja būtiniausias priemones slaugomiems pacientams, kuriais ne visada gali pasirūpinti jų pačių artimieji. Prieš keletą dienų sulaukėme iš kraštietės apie 300 vienetų naujų sauskelnių. Esame maloniai nustebinti ir pacientai be galo dėkingi. Žinoma, bet kokia parama vertinga ir reikalinga, todėl iš visos širdies dėkojame už visų žmonių gerumą ir įvairią pagalbą. Džiugu, kad pagalvojate apie mus, mūsų skyriuje slaugomus pacientus. Ačiū Jums visiems!“, -  skyriaus personalo vardu dėkoja Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja. 

 

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus kolektyvas

 

 

Padėka už paramą Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientams

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai, darbuotojai nuoširdžiai dėkoja visiems pacientų artimiesiems, geros valios žmonėms už paramą įvairiomis higienos ir švaros priemonėmis skyriuje gydomiems ligoniams.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, gydomi ypač sunkiai sergantys pacientai. Jų gydymas ir slauga tęsiasi iki 120 dienų. Anot skyriaus vedėjos Nijolės Ramanauskienės, slaugomiems pacientams yra skiriamos sauskelnės, kitos  slaugos priemonės, tačiau jų sunaudojama kur kas daugiau. Be to, ne visi pacientai sulaukia artimųjų dėmesio ir pagalbos, todėl parama šiems pravers labiausiai.

„Pastaruoju metu vis dažniau sulaukiame įvairios pagalbos iš pavienių asmenų, gydomų pacientų artimųjų. Žmonės neprašomi padovanoja būtiniausias priemones slaugomiems pacientams, kuriais ne visada gali pasirūpinti jų pačių artimieji. Prieš keletą dienų sulaukėme iš kraštietės apie 300 vienetų naujų sauskelnių. Žinoma, bet kokia parama vertinga ir reikalinga, todėl iš visos širdies dėkojame už visų gerumą. Džiugu, kad pagalvojate apie mus, mūsų skyriuje slaugomus pacientus, ir padovanojate atliekamas priemones pacientams. Ačiū Jums visiems!“, -  skyriaus personalo vardu dėkoja Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja.

 

savivaldybee-valdzios-vartai

VPC-baneris-197x87

Nuorodos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija - http://www.sam.lt

Valstybinė ligonių kasa - http://www.vlk.lt

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa - http://www.klaipedostlk.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė - http://www.kul.lt

Klaipėdos jūrininkų ligoninė - http://www.jurlig.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė - http://www.rkligonine.lt

TLK-10-AM/ACHI/ACS - http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp

Šilutės rajono savivaldybė - http://www.silute.lt

Sekite mus

facebook logos PNG19751


.2


Informuojame,

kad dėl išankstinės registracijos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugoms gauti galima kreiptis
tel. 8 441 62 060 


Registratūra 
(8 441) 61 040


Priėmimo - skubios pagalbos skyrius 
(8 441) 61 041

 

į svetaine plakatas korupcija thumb medium400 0