COVID-19 skyriuje gydoma 14 pacientų

2020 12 10

Ketvirtadienį, gruodžio 10-ąją, Šilutės rajone fiksuojami 22 nauji susirgimai koronavirusine infekcija. Iš viso šiuo metu sergančiųjų – 518, iš kurių 14 pacientų gydomi Šilutės ligoninėje.

Situacija ir toliau gydymo įstaigoje išlieka įtempta. Mat šiuo metu ligoninėje gydomi vidutiniškai sunkūs ir sunkios sveikatos būklės pacientai. Lengvus koronavirusinės infekcijos simptomus jaučiantys pacientai gydosi namuose su šeimos gydytojo priežiūra.

Informuojame, kad pirmame ligoninės korpuse veikia Izoliacinis skyrius, kuriame prieš planinį stacionarinį gydymą pacientui yra atliekamas tyrimas dėl COVID-19 ligos, tai yra paimamas tepinėlis iš nosiaryklės. Jeigu tyrimo atsakymas teigiamas, pacientas perkeliamas į COVID-19 skyrių, kuris įkurtas buvusio Vaikų ligų skyriaus patalpose. Šiame skyriuje iš viso yra 25 lovos su deguonimi COVID-19 pacientams gydyti, 2 – reanimacinės.

Ketvirtadienį COVID-19 skyriuje dirbo 4 gydytojai, tačiau planuojama, jog šiame skyriuje bus dirbančių gydytojų ir daugiau. Slaugytojų – aštuonios ir dvi jų padėjėjos.

Be viso to, ligoninėje ir toliau teikiama būtinoji, ambulatorinė ir stacionarinė pagalba.

Šilutės ligoninės inf.