Laikinai stabdoma Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus veikla

2020 12 31

Informuojame, kad gruodžio 30 d. duomenimis, Šilutės ligoninė gydomi 36 koronavirusu sergantys pacientai. Šiuo metu COVID-19 serga ir 31 medicinos darbuotojas, 20 yra saviizoliacijoje. Dėl susidariusios epidemiologinės situacijos ir dėl reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus medicinos darbuotojų trūkumo iki 2021 m. sausio 7 d. sustabdyta Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus, kuriame gydomi nesergantys COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) pacientai, veikla. Reanimacijos ir intensyvios terapijos pagalbos paslaugų teikimui pacientai nukreipiami į Klaipėdos miesto ligonines. Informuojame, kad jeigu pacientas buvo gydytas Šilutės ligoninėje iki būklės pablogėjimo ir jam prieš tai nebuvo diagnozuotas koronavirusas, prieš perkeliant į kitą ligoninę Klaipėdoje jam turi būti atliktas viruso SARS-Co-2 tyrimas.

Šilutės ligoninės administracija