Šilutės ligoninės bendruomenę papildė abdominalinės chirurgijos gydytoja Miglė Kybransienė

2021 03 09

Nuo kovo 1-osios Šilutės ligoninėje darbą pradėjo abdominalinės chirurgijos gydytoja – Miglė Kybransienė.

Gydytoja diagnozuoja ir gydo įvairias vidaus organų ligas, atlieka skubias ir planines pilvo organų operacijas – pilvo sienos, bambos, išvaržų, tulžies pūslės šalinimo, apendicito, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, plonosios ir storosios žarnos ir kt. operacijas.

Taip pat specializuojasi koloproktologijos srityje, konsultuoja pacientus tarpvietės (fistulių, hemorojaus, išangės įplėšos ir kt.) ligų klausimais. Iki šiol ligoninėje galimybės konsultuotis su chirurge proktologinių ligų klausimais nebuvo.

„Proktologinės ligos ir jų gydymas daugeliui pacientų kelia diskomfortą, ypač moterims. Tad, gera žinia visoms moterims ir vyrams - kviečiu drąsiai kreiptis pagalbos“, - į rajono gyventojus kreipiasi Šilutės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje ir Chirurgijos-traumatologijos skyriuje dirbanti abdominalinės chirurgijos gydytoja M. Kybransienė.

Registruotis gydytojos konsultacijai pacientai kviečiami telefonu: 8441 610 40 arba internetu: http://ipr.silutesligonine.lt/

Abdominalinės chirurgijos gydytoja Miglė Kybransienė 2009 m. baigė medicinos studijas Kauno medicinos universitete, medicinos praktiką atliko Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

2016 metais baigė chirurgijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Nuo 2016 metų gydytoja chirurge dirbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, o 2019 metais Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo abdominalinės chirurgijos specializaciją.